Duchowny zakazał bikini na wakacjach! Jest oburzony i chce czystości

i

Autor: Facebook Duchowny zakazał bikini na wakacjach! Jest oburzony i chce czystości

Patenty na wakacje

Wystrzałowy patent, jak prać kostium kąpielowy. Zapomnij o proszku do prania. Dzięki temu szybko upierzesz kostium kąpielowy

2023-07-09 10:56

Jak prać kostium kąpielowy, by jak najdłużej pozostawał jak nowy. Na dwa, letnie miesiące kostium kąpielowy staje się jednym z najczęściej noszonych elementów garderoby. Wiele osób zapomina, że kostium kąpielowy należ traktować, tak jak bieliznę, a to oznacza regularnie pranie. Zbyt intensywne środki chemiczne mogą jednak zniszczyć delikatny materiał. Jak i w czym prać kostium kąpielowy?

Jak prać kostium kąpielowy. Przestrzegaj tych zasad

Aby kostium kąpielowy pozostał jak nowy najdłużej warto wprowadzić kilka zasad. Przede wszystkim musisz pamiętać, że kostium kąpielowy to poniekąd element bieliźniany i powinien być on regularnie prany. Na kostiumie kąpielowy zbiera się wiele bakterii oraz drobnoustrojów. Latem warto prać kostium kąpielowy często, dzięki temu unikniesz infekcji oraz podrażnień. 

Zobacz także: Nowy sposób noszenia majtek. Trend z Tik Toka podbija internet. Nie pomyślałabyś, że to może tak rewelacyjnie wyglądać

Jak prać kostium kąpielowy?

Czy można prac kostium kąpielowy w pralce? Jeżeli na metce znajduje się znaczek pralki to z powodzeniem możesz uprać go w ten sposób. Pamiętaj jednak, że kostium kąpielowy jest delikatny. Temperatura prania nie powinna przekraczać  30°C. Unikaj prania kostiumu kąpielowego z ręcznikami lub innymi tkaninami, które mogą go zniszczyć. Do prania kostiumu kąpielowego możesz wykorzystać specjalnie pokrowce do bielizn.

Jak prać kostium kąpielowy ręcznie?

Możesz namoczyć kostium kąpielowy w misce z wodą oraz detergentem do prania. Zrezygnuj z proszku do prania, który możesz pozostawić ślady. Wybieraj delikatne detergenty, które nie zniszczą tkaniny. Namocz kostium kąpielowy na około 20 minut i delikatnie go przepierz. Unikaj mocnego pocierania i ściskania materiału.

Sonda
W jakim kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej?
Tańczące z promocjami 04.07.2023