Jak suszyć ubrania, aby ich potem nie prasować?

i

Autor: Shutterstock

Domowe patenty

Niesamowicie prosty patent na prasowanie bez żelazka. Wrzuć to do pralki, a ubrania wyjmiesz bez zagnieceń

Prasowanie ubrań to czasochłonna czynność, którą nie każdy lubi. W internecie znajdziesz wiele sposobów na to, by wyprasować ubrania bez żelazka. Niektóre sprawdzą się w podróży, gdy dostęp do żelazka jest ograniczony, a inne pomogą w domu zaoszczędzić trochę czasu. Na TikToku pojawiło się nagranie, w którym internautka pokazuje jak "wyprasować" ubrania przy pomocy kostek lodu.

Genialny patent na prasowanie bez żelazka. Potrzebujesz jedynie kostki lodu

Prasowanie ubrań to jedna z tych czynności, przed którą nie da się uciec. Ubrania gniotą się nie tylko w praniu ale także ich codzienne użytkowanie sprawia, że pojawiają się zagniecenia. Okazuje się, że są proste sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas. Nie będziesz już miała za każdym razem wyjmować żelazka. Jedna z tiktokerek tipsandtrickswithq opublikowała nagranie, w którym pokazuje, jak "wyprasować" ubrania bez żelazka. Będziesz potrzebować jedynie kostki lodu. Wystarczy, że włożysz ubrania do suszarki bębnowej ( również niektóre pralki są wyposażone w program suszenia) dodasz kilka kostek lodu i włączysz program suszenia. Trik ten działa również na pozbywanie się zagnieceń na suchych ubraniach. Wtedy wystarczy, że włączysz krótszy program suszenia. W komentarzach pod nagraniem pojawiło się wiele wpisów sugerujących, że trik ten naprawdę działa. 

Zobacz także: Ten trik uratuje Cię, gdy przyjdą upały. Klimatyzacja domowej roboty skutecznie obniży temperaturę w nawet najbardziej nasłonecznionym pomieszczeniu. Zrobisz ją sam

Postrzelonemu Bocianowi Rogerowi trzeba było amputować część skrzydła
Listen on Spreaker.