Zakonnica zrzuciła habit po 15 latach. Marzyła o karierze piosenkarki. Teraz nosi szpilki i ma kolczyka w nosie

i

Autor: Instagram/ @sistercristinaofficial Zakonnica zrzuciła habit po 15 latach. Marzyła o karierze piosenkarki. Teraz nosi szpilki i ma kolczyka w nosie

Co za historia!

Zakonnica zrzuciła habit po 15 latach. Marzyła o karierze piosenkarki. Teraz nosi szpilki i ma kolczyka w nosie

2023-03-21 11:40

Ta historia to materiał na film. Siostra zakonna po 15 latach zrzuciła habit i postanowiła zrealizować swoje największe marzenie o karierze muzycznej. Pomogła jej w tym niewątpliwie wygrana "The Voice of Italy" w 2014 roku. Teraz Cristina Scuccia zmieniła się i jest nie do poznania. Habit zastąpiła eleganckimi ubraniami, nosi szpilki i ma kolczyka w nosie.

Zakonnica zrzuciła habit, by zostać piosenkarką

Cristina Scuccia przez 15 lat była zakonnicą. W pewnym momencie jej życie wywróciło się do góry nogami. W 2014 wzięła udział we włoskiej edycji popularnego show "The Voice of Italy". Siostra zakonna zachwyciła jury oraz publiczność niesamowitym wykonaniem piosenki "No One" Alicii Keys i wygrała program. Potem jej kariera wokalna nabrała zawrotnego tempa. Siostra zakonna występowała w wielu programach telewizyjnych na całym świecie, gdzie prezentowała swój talent muzyczny. Po wielu latach Cristina Scuccia podjęła odważny krok w życiu i postanowiła odejść zakonu, aby móc realizować swoje marzenia o śpiewaniu. - Trzeba słuchać swojego serca z odwagą - mówiła w jednym z programów. Jednak początkowo wcale nie było jej łatwo, gdyż jest osobą bardzo wierzącą. Musiała korzystać nawet z pomocy psychologa. Teraz wyszła na prostą. Zrzuciła habit i aż ciężko ją rozpoznać.

Jak wygląda teraz?

Była zakonnica zastąpiła habit eleganckimi kreacjami, nosi szpilki, a nawet zdecydowała się na zrobienie kolczyka w nosie. Scuccia przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie na co dzień pracuje jako kelnerka. Występuje również w wielu programach muzycznych. Na jej profilu na Instagramie niedawno pojawiły się zdjęcia z włoskiego programu rozrywkowego "Verissimo". Jak wygląda zakonnica, która zrzuciła habit dla marzeń?

Sonda
Uważasz, że Cristina Scuccia postąpiła słusznie zrzucając habit?
Historyk OBNAŻA wielką mistyfikację polskiego katolicyzmu. „Makryna Mieczysławska nigdy nie była zakonnicą”. Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany