Co się dzieje z osobą niewierzącą po śmierci? Odpowiedź księdza zirytowała internautów

i

Autor: Shutterstock

Ksiądz wyjaśnił ważną kwestię

Co się dzieje z osobą niewierzącą po śmierci? Odpowiedź księdza zirytowała internautów. "Zniechęcił mnie do religii"

2023-03-15 10:31

Wiele osób zastanawia się, co się dzieje z nami po śmierci. O ile w przypadku osób wierzących sprawa wydaje się jasna, to nie jest tak w sytuacji tych niewierzących. Głos w tej sprawie zabrał na TikToku ksiądz Sebastian Picur. Duchowny postanowił w krótkim filmiku rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedział obserwatorom na pytanie: co się stanie z osobą niewierzącą po śmierci?

Co się dzieje z osobą niewierzącą po śmierci? Ksiądz odpowiada

Temat śmierci intryguje chyba każdego człowieka, bez względu na religię, jaką wyznaje. Jedni wierzą w Boga i niebo, inni z kolei w reinkarnację. Katolicy zastanawiają się, co zgodnie z nauką Kościoła, stanie się z osobą niewierzącą po jej śmierci. Czy za swoje podważanie nauki Kościoła trafi do piekła, a może czyśćca? Głos w tej sprawie zabrał ksiądz Sebastian Picur. Duchowny, który prowadzi konto na TikToku o tematyce religijnej, odpowiedział na pytanie jednego ze swoich obserwatorów "co się dzieje z człowiekiem niewierzącym po śmierci?". Odpowiedź księdza Sebastiana okazał się prosta, jednak i tak wywołała oburzenie internautów. Co się dzieje z niewierzącymi po śmierci? - Przestaje być osobą, która nie wierzy w Pana Boga - odpowiedział ksiądz Picur. 

Internauci rozgoryczeni odpowiedzią księdza

Pod filmikiem księdza pojawiło się wiele komentarzy niezadowolonych internautów. Odpowiedź duchownego wcale ich nie usatysfakcjonowała i wręcz zarzucili mu, że się ośmieszył swoją wypowiedzią. - No chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano - napisał jeden z internautów. - Jak dla mnie to nic nie wyjaśnił, a nawet mnie zniechęcił do religii - dodał inny.

Sonda
Czy można być wierzącym niepraktykującym?
KOBIECIARZ i BUFON. Mrożek zgotował jej PIEKŁO! l Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany