Horoskop miesięczny listopad 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Co Cię czeka?

2021-10-31 5:02
Horoskop miłosny tygodniowy 28.10-3.11. Zobacz przyszłość!
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Jupilu Horoskop miłosny tygodniowy 28.10-3.11. Zobacz przyszłość!

Horoskop miesięczny na listopad 2021. Co czeka poszczególne znaki zodiaku? Listopad to najbardziej tajemniczy i ciemny miesiąc w roku. W dawnych wierzeniach to właśnie w tym miesiącu granica pomiędzy światem żywych, a umarłych była najcieńsza. Obecnie, listopad uznaje się za czas, w którym pogoda jest wyjątkowo kapryśna, dni krótkie, a do Świąt Bożego Narodzenia wciąż daleko. Zobacz horoskop miesięczny na listopad i sprawdź, co dla znaków zodiaku przygotowały na ten miesiąc gwiazdy.

Horoskop miesięczny na listopad 2021

Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Stopniowa, bardzo powolna poprawa stosunków partnerskich. Single w poszukiwaniu miłości pójdą na całość, m.in. odwiedzą miejsca, w których jeszcze nie bywali. To tak może ukrywać się ten wymarzony partner.

Praca i finanse: Pojawią się nowe możliwości na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Dodatkowe zlecenia otrzymasz od osoby, z którą kiedyś współpracowałeś. Nabędziesz też nowego doświadczenia.

Zdrowie: W tym miesiącu również możesz zauważać skoki ciśnienia.

Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Wzrost pewności siebie i poczucia własnej wartości przełoży się na większą atrakcyjność w oczach potencjalnych kandydatów na partnera. Nawiążesz nową, ekscytującą relację. W stałych związkach powrót bliskości i poprawa w sprawach seksualnych.

Praca i finanse: Chwilowy zastój. Możliwe, że część miesiąca spędzisz na zasłużonym urlopie. Jeśli nie, to w pracy nieco zwolnisz tempo. Finanse pod kontrolą.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości bólowe w dolnym odcinku kręgosłupa.

Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Zmiany i głębokie przemiany wewnętrzne. Możliwe, że na swój związek spojrzysz innymi oczami. Dostrzeżesz to, czego wcześniej widzieć nie chciałeś. Single zmienią obiekt zainteresowania. Mogą też zmienić miejsce, w którym do tej pory bezskutecznie szukali miłości.

Praca i finanse: Niespodziewany przypływ gotówki. Możliwe, że dłużnik odda ci całą sumę pieniędzy, jaką ci był dłużny. W pracy stabilizacja i spokój. Będziesz mógł zainwestować we własny rozwój zawodowy.

Zdrowie: Zadbaj o górny odcinek układu oddechowego.

Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Wiele będziesz chciał wymusić na partnerze sposobami nie do końca uczciwymi. Możliwe, że pokusisz się o wywieranie presji na ukochanym, aby uzyskać to na czym ci zależy. W życiu singli nowy romans internetowy.

Praca i finanse: Pojawią się trudne dylematy co do dalszej drogi zawodowej. Pojawi się okazja powrotu do byłego pracodawcy lub dawnego zajęcia. Z drugiej strony, pokusą będzie nowa oferta pracy, której nigdy nie wykonywałeś.

Zdrowie: Możliwe infekcje i przeziębienia, więc zadbaj o układ oddechowy.

Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Nawet jeśli pozostajesz w związku fantazjować będziesz o rozkoszy z kimś nowo poznanym. To oddali cię od partnera. Single rozpoczynać będą koleżeństwo/przyjaźń, a na bazie tej relacji będzie można budować w przyszłości związek.

Praca i finanse: Twoje plany zawodowe mogą legnąć w gruzach. Jedna, błędna decyzja może kosztować cię powrotem na start. Dlatego bądź rozważny i cierpliwy. Możliwa utrata pieniędzy przez roztargnienie lub oszustwo.

Zdrowie: Możliwe problemy z poruszaniem się. Zadbaj o biodra.

Zobacz także: Promocje CCC, że będziecie krzyczeć z zachwytu! Hit na zimę za mniej niż 100 zł. Czy to już Black Friday?

Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Niektóre Panny zalegalizują swój związek partnerski, inne podejmą decyzję o wspólnym zamieszkaniu. To dobry czas na oświadczyny i naprawianie popełnionych w związku błędów. Pozytywne zmiany w życiu singli.

Praca i finanse: Wpadniesz na genialny pomysł, którego inspirację znajdziesz w najbliższym środowisku. W listopadzie właśnie na realizacji tej idei skupisz się. Dostrzeżesz w tym ogromny potencjał. Możliwe wydatki na potrzeby domu.

Zdrowie: Możliwe, że czeka cię drobny zabieg chirurgiczny.

Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Długotrwały kryzys będzie miał swoje apogeum w listopadzie. Możesz doświadczyć straty partnera, jego zdrady lub innej nieuczciwości. Single muszą się jeszcze zadowolić niezobowiązującymi randkami.

Praca i finanse: Zachowaj umiar i pokorę. Nadmierna pewność siebie może sprawić, że rozczarujesz przełożonego w realizacji ważnego zlecenia. Może się to wiązać z poważnymi konsekwencjami. Unikaj pokus w postaci nieprzemyślanych zakupów.

Zdrowie: Zadbaj o gardło, krtań i struny głosowe.

Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Częste kłótnie i ostre sprzeczki z partnerem. Niestety wiele nerwowych będziesz mógł uniknąć, jeśli zdecydujesz się na kompromis. Niektóre single wejdą w bardzo ognisty romans, który szybko się zakończy.

Praca i finanse: Rozważnie podejmuj decyzje. Nie wszystkie oferty jakie otrzymasz będą dla ciebie korzystne. Naucz się odmawiać, bo w innym wypadku nieświadomie stracisz dużą sumą pieniędzy.

Zdrowie: Zadbaj o cerę i skórę w najbardziej delikatnych częściach ciała.

Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Maksymalnie skoncentrujesz się na ustabilizowaniu swojego życia uczuciowego. Możesz zdecydować się na oświadczyny lub podjąć inną ważną decyzję co d swojego związku. Jeśli jesteś singlem poznasz kogoś interesującego do stałego związku.

Praca i finanse: Wejdziesz we współpracę, która da ci wiele możliwości i korzyści zawodowo-finansowych. Otwórz się na partnerstwo w biznesie, bo wyjdzie ci to na dobre.

Zdrowie: Zadbaj o układ ruchowy. Możliwe zwichnięcia i złamania kończyn dolnych.

Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: W twoim związku pojawi się niespodzianie osoba trzecia. Na szczęście będzie to tylko pozorne zagrożenie, bo partner nie ulegnie pokusie. Single bliską relację koleżeńską zamienią na związek.

Praca i finanse: Poczujesz przypływ pozytywnej energii i chęci do działania. Chętniej podejmować będziesz nowe działania. Możliwe, że rozpoczniesz kurs, szklenie, weźmiesz udział w inspirujących prelekcjach. Finanse stabilne.

Zdrowie: Zadbaj o palce kończyn górnych i dolnych.

Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Jeśli nie zadbasz o swój związek, partner straci zainteresowanie nim. Zadbaj o podstawowe potrzeby emocjonalne partnera, bo istnieje duże ryzyko, że będzie poszukiwać wrażeń poza związkiem. Single muszą uważać na niewłaściwe wybory.

Praca i finanse: Nowa praca, zajęcie lub inspirująca działalność. Twoje ambicje i emocjonalne potrzeby związane z pracą zostaną zaspokojone. W twojej głowie pojawią się nowe plany i strategie biznesowe. Niewielki przypływ finansów.

Zdrowie: Możliwe niegroźne problemy z ramionami.

Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Bądź uczciwy i graj w otwarte karty. W innym wypadku odczuwać będziesz samotność. Jeśli chcesz pojednania z partnerem, to bądź szczery. Zdobądź się na odwagę i powiedz o swoich uczuciach.

Praca i finanse: Totalna zmiana zawodowa. Zrobisz odważny i zdecydowany krok na przód. Z głową pełną pomysłów i pragnieniem zwycięstwa wyruszysz w nową drogę zawodową. Możliwe, że pojawią się nowe wartości, którymi kierować się będziesz przez kolejne miesiące.

Zdrowie: Zadbaj o górne drogi oddechowe.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Tańczące z promocjami 2021 29.10.2021