horoskop tygodniowy

i

Autor: Shutterstock

Astrologia znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy 06.03 - 12.03. Ten znak zodiaku wpadnie w spore tarapaty. Problemy i stres będą się piętrzyć

2023-03-05 4:35

Horoskop tygodniowy 06.03 - 12.03 daje jasny sygnał dla osób spod tego jednego znaku zodiaku i ostrzega przed zbliżającymi się problemami. Ten znak zodiaku w najbliższych dniach będzie musiał zmierzyć się z wieloma stresującymi i trudnymi sytuacjami. Pod koniec tygodnia będzie naprawdę wyczerpany życiem. Horoskop tygodniowy dla dwunastu znaków zodiaku.

Horoskop Baran 21.03-20.04

Doświadczysz miłego doświadczenia, dzięki któremu uświadomisz sobie, jak bardzo wartościowym człowiekiem jesteś. Może to być docenienie lub podziękowanie za pomoc.

Horoskop Byk 21.04-21.05

Przed Tobą intensywny miesiąc w pracy. Spadną na Ciebie nowe obowiązki, a nawet obowiązki koleżanki, która będzie na zwolnieniu lekarskim lub urlopie.

Horoskop Bliźnięta 22.05-21.06

Czekają Cię trudne rozmowy, w których nie będziesz wiedziała jak właściwie się zachować. Możesz popełniać drobne błędy komunikacyjne, które na bieżąco będziesz naprawiała.

Horoskop Rak 22.06-22.07

Przed Tobą fantastyczny tydzień, w którym wiele Ci się uda. Przede wszystkim skoncentrujesz się na sobie: własnych potrzebach, odpoczynku i rozwoju.

Horoskop Lew 23.07-22.08

Pewna stresująca i krępująca Cię sytuacja zatrzyma się na pewnym etapie. Mimo Twoich usilnych starań, aby przyśpieszyć jej bieg, nic się jeszcze nie zmieni.

Horoskop Panna 23.08-22.09

Ktoś Cię niesłusznie zaatakuje i oskarży o coś, czego nie zrobiłaś. Będziesz czuła się z tym źle, ale nie potrwa to długo, gdyż prawda wyjdzie na jaw po kilku dniach.

Horoskop Waga 23.09-23.10

Będziesz chciała zmienić coś w swoim mieszkaniu/domu. Rozważać będziesz przemeblowanie lub remont. Na razie jednak skoncentrujesz się na planowaniu.

Horoskop Skorpion 24.10-22.11

Przed Tobą intensywny i wyczerpujący tydzień. Czekają Cię nowe wyzwania i zadania do wykonania. Nie trać czasu na drobnostki, które nie zbliżają Cię do osiągnięcia celu.

Horoskop Strzelec 23.11-21.12

Zainwestujesz środki finansowe, aby upiększyć swój dom lub mieszkanie. Być może nawet będziesz musiała zakupić nowy sprzęt AGD lub RTV.

Horoskop Koziorożec 22.12-20.01

Osoby samotne i od dawna poszukujące miłości pojawią się w miejscu, gdzie będzie okazja do poznania interesującego singla. Prawdopodobnie ta relacja będzie dobrze rokowała na przyszłość.

Horoskop Wodnik 21.01-20.02

Będziesz wyjątkowo wrażliwy i emocjonalnie reagować będziesz na różne trudne sytuacje. Szybko dostrzeżesz w sobie zmianę i pozwolisz sobie na odpoczynek.

Horoskop Ryby 21.02-20.03

Wykorzystasz swój spryt i inteligencję, aby zachęcić osobę decyzyjną do podjęcia decyzji oczekiwanej przez Ciebie. Możesz nawet stosować taktyki manipulacyjne.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Znak zodiaku a charakter dziecka - Byk