6.09.2022. Horoskop dzienny: wtorek

i

Autor: vitavalka /Pixabay.com 6.09.2022. Horoskop dzienny: wtorek

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 12.09 - 18.09. Te znaki zodiaku czeka przełom w życiu. Nowy blask od gwiazd

2022-09-11 10:55

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni dla wszystkich znaków zodiaku. Czy w najbliższym tygodniu możemy liczyć na przychylność gwiazd, a los będzie nam sprzyjał? Które ze znaków zodiaku muszą przygotować się na niespodziewane wydarzenia, a kogo czeka tydzień pełen burzliwych emocji? Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop tygodniowy 12.09 – 18.09

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Ktoś Cię pochwali publicznie, doceni Twoje zasługi lub w inny sposób wyróżni. Dzięki temu urośniesz w siłę, wzrośnie Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Możliwa kłótna z mężczyzną spod znaku Barana, Lwa lub Strzelca. Nie potrzebnie wdasz się w przepychanki słowne z osobą, która tak naprawdę nie będzie chciała poznać Twojego zdania.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Mężczyzna bliski Twojemu sercu słowem wyrządzi Ci krzywdę. Usłyszysz coś, czego nie spodziewałaś się, że wypłynie z ust Twojego ukochanego.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Niestety Twoje zawirowania w życiu osobistym lub zawodowym nie skończą się w tym tygodniu. Dowiesz się nowych informacji, które - dosłownie - zwalą Cię z nóg.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Zainwestujesz fundusze w nowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Będziesz chciała dotrzeć do większej liczby odbiorców i pozyskać nowych klientów. Uda się to już w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Ktoś bliski, osoba z Twojej rodziny, zaprosi Cię na weekend. Chętnie przyjmiesz zaproszenie i odwiedzisz dawno niewidzianą rodzinę. Ten wyjazd poprawi Ci też samopoczucie.

Zobacz także: Symbole szczęścia dla znaków zodiaku. Horoskop zdradza, co przyniesie Ci dostatek. Sprawdź koniecznie i zawsze miej przy sobie

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Pozytywnie rozwiąże się dla ciebie sprawa od dawna Cię nurtująca. Dzięki temu nie będziesz już odczuwała negatywnych emocji i odetniesz się od przeszłości. Poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Ktoś Cię okłamie lub w inny sposób nadużyje Twojego zaufania. Będziesz zastanawiała się co zrobić dalej z tą znajomością. Będziesz rozważała całkowite odcięcie się od tej osoby.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Spełni się Twoje marzenie lub pragnienie, w którego szybką realizację nie wierzyłaś. Dzięki Twojej cierpliwości i determinacji sama sobie zrealizujesz to życzenie.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Uprzesz się na realizację jakiegoś celu. Bardzo Ci na nim będzie zależało i zrobisz wszystko, aby otrzymać to, czego chcesz. Niestety, po drodze możesz kogoś skrzywdzić.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Powrócisz do porzuconej w przeszłości pasji, na którą wcześniej nie miałaś czasu. Odczuwaną pustkę będziesz chciała zapełnić uśpioną pasją, o której nigdy nie zapomniałaś.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Kobiety spod znaku Ryb powinny w tym tygodniu zadbać o profilaktykę, szczególnie spraw ginekologicznych. Wskazana jest wizyta kontrola u lekarza ginekologa.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Białystok. Na osiedlu znowu słychać krzyki. Wszystko z jednego powodu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany