Horoskop na pełnię Księżyca w październiku. Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą liczyć na miłość, mężczyźni na bogactwo

i

Autor: philpace/Pixabay Horoskop na pełnię Księżyca w październiku. Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą liczyć na miłość, mężczyźni na bogactwo

Horoskop tygodniowy 12.12. – 18.12. Radosna fiesta tych znaków zodiaku przemieni się w walkę o przetrwanie

2022-12-12 8:41

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zobacz, co przyniesie los i jaki będzie zaczynający się tydzień. Które ze znaków zodiaku będą mogły liczyć na przychylność gwiazdy, a które czekają nowe wyzwania? Co w horoskopie przyniesie ten grudniowy tydzień. Zobacz horoskop tygodniowy dla znaków zodiaku przygotowany przez wróżkę Cesarią i sprawdź, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy 12.12. – 18.12.

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Będziesz zastanawiała się nad wyjazdem lub rozpoczęciem pewnej działalności dalej od domu. Rozważania będą na tyle intensywne, że decyzji nie podejmiesz w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Zrobisz zdecydowany krok do przodu i wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Przekonasz się, że była to dobra decyzja, a jej skutki będą dla Ciebie bardzo korzystne.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Zdobędziesz cos, na czym Ci zależało i od czego zależne było Twoje zadowolenie. Uważaj tylko, gdyż istnieje duże ryzyko, że spadniesz w chwilowy samozachwyt.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Zainspirujesz się nowym pomysłem, poczujesz przypływ energii twórczej i rozpoczniesz nowe działania kreatywne. Niektóre Raki oddadzą się pracy artystycznej lub rozwijaniu swojej pasji.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Ktoś Cię słownie sprowokuje do kłótni. Może się zdarzyć, że pewna osoba podważy Twoje kompetencje i umiejętności, co spowoduje skazę na Twojej godności i ego.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Odwołasz spotkanie, na które nie jesteś zdecydowana, aby przyjść. Dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz czasu, aby podjąć rozmowy z osobą, z którą miałaś się spotkać.

Zobacz także: Który Anioł Stróż opiekuje się Twoim znakiem zodiaku? Sprawdź, kto jest Twoim magicznym opiekunem. Zadba o Twoje szczęście i wewnętrzny spokój

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Pojawią się trudności w realizacji Twoich planów założonych na ten tydzień. Będziesz musiała natychmiastowo szukać sposobów na pokonanie przeszkód, co Ci się uda.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Na pierwszy plan wyjdą sprawy rodzinne. Zajmiesz się rozwiązywaniem problemów kogoś bliskiego, kto będzie liczył na Twoją pomoc. Okażesz się ważnym wsparciem dla tej osoby.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Nie będziesz chciała zmierzyć się z trudną sytuacją w jakiej się aktualnie znajdujesz. Będziesz próbowała ominąć przeszkody, a nawet uciec przed koniecznością konfrontacji.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Spełnisz drobne zawodowe marzenie. Możliwe też, że sprawisz sobie pewien zakup, na który od dawna chciałaś się zdecydować. Potraktujesz to jako nagroda dla siebie samej.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Niektóre osoby poznają Cię z innej strony. Dasz się poznać przede wszystkim jako ktoś pewny siebie i świadomy własnego potencjału. Zostanie to dobrze odebrane i zdobędziesz uznanie w oczach tych osób.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Otrzymasz dobrą wiadomość na swój temat. Posypią się komplementy i pochwały z ust osoby, która wiele Ci zawdzięcza. Poczujesz z jej strony wdzięczność i docenienie.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Wigilia w bydgoskim Starym Fordonie
Nasi Partnerzy polecają