Horoskop dzienny. Co cię czeka? [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Horoskop i astrologia

Horoskop tygodniowy 26.12 - 01.01. Ten znak zodiaku czeka burza z piorunami w ostatnim tygodniu starego roku. Zatęskni za normalnością

2022-12-26 5:24

Horoskop tygodniowe dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zobacz, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku na ostatnie dni 2022 roku. Który znak zodiaku przywita nowy rok z nowymi nadziejami, a który będzie musiał przełknąć gorycz problemów i starych wyzwań. Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię. Co czeka Twój znak zodiaku w ostatnim tygodniu roku?

Horoskop tygodniowy 26.12. – 01.01

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Pojednasz się i zjednoczysz z osobą skłóconą z Twojej rodziny. Niezbędna będzie trudna rozmowa, ale ona oczyści atmosferę między Wami i wprowadzi harmonię.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Pójdziesz za głosem serca. Zdecydujesz się działań z pasją, po swojemu i tak jak chcesz. Nie będziesz zwracała uwagę na to co mówią inni, bo liczyć się będą Twoje uczucia.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Nowy Rok przywitasz inaczej, niż robiłaś to przez kilka ostatnich lat. Nie będziesz oszczędzać na tym wyjeździe, gdyż będziesz chciała mieć z niego wspaniałe wspomnienia.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Uwikłasz się w dziwną sprawę, której nie będziesz potrafiła szybko wyjaśnić. Możliwe, że na jej rozwiązanie trzeba będzie poczekać do weekendu. Wówczas ruszysz do przodu.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Pewne sytuacje wymagają rozwagi i ostrożności. W takiej właśnie znajdziesz się w tym tygodniu. Twoja intuicja i doświadczenie doradzą Ci bierność, której się poddasz.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Wdasz się w niegroźną i krótką kłótnię. Na pewno po niej pogodzisz się z osobą, z którą będziesz się ostro przegadywała, ale niesmak po niej pozostanie.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Uda Ci się wyjść z tarapatów. Pokonasz też trudności, które blokowały Cię przed podejmowaniem nowych działań. W końcu też odpoczniesz i nabierzesz sił.

Zobacz także: Ten znak zodiaku to najlepsza partia na męża. Przy nim będziesz czuć się jak królowa. Dba o związek jak żaden mężczyzna

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Postanowisz odejść od osoby, której towarzystwo Ci nie odpowiada. Możliwe też, że ostatni raz odwiedzisz pewne miejsce, z którym się pożegnasz i do niego nie wrócisz.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

W ostrej dyskusji, którą podejmiesz w Internecie powiesz komuś o kilka słów za dużo. Ta kłótnia może Cię kosztować utratę fajnej znajomości, dlatego postaraj się panować nad emocjami.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Skoncentrujesz się na zaspokajaniu własnych potrzeb. Przede wszystkim zadbasz o swój wizerunek zewnętrzny, np. zmienisz kolor włosów, zrobisz przegląd szafy itp.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Nie będziesz chciała się przemęczać i pójdziesz na skróty. Za wszelką cenę będziesz chciała osiągnąć jeszcze w 2022 rok założony cel, nawet kosztem innych osób.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Czeka Cię ważna rozmowa z decyzyjną kobietą. Niektóre Ryby będą starały się o nową pracę i o zatrudnieniu będą rozmawiały z kobietą. Pozostałe Ryby załatwiać będą inne ważne sprawy.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Żywa szopka w krakowskim ogrodzie zoologicznym.
Nasi Partnerzy polecają