Horoskop na weekend 10-11 grudnia 2022 [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 27.03 – 02.04. Ten znak zodiaku będzie musiał pomóc swoim bliskim. Bez niego nie dadzą sobie rady

2023-03-26 7:01

Horoskop tygodniowy dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku. Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź, jakie plany dla Twojego znaku zodiaku mają gwiazdy. Czy będzie to dobry tydzień. Horoskop przygotowany przez wróżkę Cesarię wyjawi przed Tobą tajemnice wszechświata i powie Ci, co czeka Twój znak zodiaku. Zobacz horoskop tygodniowy na najbliższe dni.

Horoskop tygodniowy 27.03 – 02.04

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Ktoś poprosi Cię o pomoc. W takich sytuacjach nigdy nie odwracasz głowy na bok, a przeciwnie – znajdujesz czas i chęci, aby pomóc. Tak też będzie w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Maksymalnie skoncentrujesz się na dziecku, które będzie miało niewielkie kłopoty. Trzeba będzie poświęcić czas i uwagę. Prawdopodobnie problem dotyczyć będzie edukacji.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Drobna sprzeczka i kłótnia wywołana Twoją obsesyjną asertywnością oddali Cię od osoby, na której bardzo Ci zależy. Zastanów się, czy nie warto w odpowiednim momencie odpuścić.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Bardziej zaangażujesz się w codzienne czynności zawodowe. Przed Tobą nowe zadania i wyzwania, z którymi wcześniej nie mierzyłaś się. Poradzisz sobie ze wszystkim.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Możesz doświadczyć rozczarowania, gdyż ktoś nadużyje Twojego dobrego serca. Licząc na pomoc od osoby, dla której zawsze masz czas, spotkasz się z odmową.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Czeka Cię wizyta w urzędzie. Jeśli chcesz szybko sprawę rozwiązać musisz mieć mocne argumenty, dużo cierpliwości i wiarę we własną rację. Uda Ci się wszystko zakończyć.

Zobacz także: Spójrz na obrazek i zapamiętaj pierwsze skojarzenie. Test wyjawi Twoje najskrytsze traumy z dzieciństwa i lęki w dorosłości

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Czeka Cię miłe spotkanie towarzyskie w gronie przychylnych Ci osób. Niektóre Wagi będzie brały udział w spotkaniu klasowym lub zjeździe absolwentów.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Aby osiągnąć to na czym Ci teraz zależy będziesz musiała uciec się do niekonwencjonalnych metod. Trzeba będzie posłużyć się sprytem, aby pójść do przodu.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

W sferze sercowej nie będzie układać się po Twojej myśli. Możesz za szybko stracić kontrolę nad własnymi emocjami, co nie będzie dla Ciebie korzystne. Nie nastawiaj uszu, tylko oczekuj czynów.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Poczujesz, że trudne emocje, takie jak smutek, żal i rozgoryczenie mijają. Odnajdziesz spokój wewnętrzny i zminimalizujesz stres. Pojawi się też większa wiara we własne możliwości.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Twój stały partner lub przełożony wywoła w tobie smutek, a nawet sprawi ból. Doświadczysz trudnej rozmowy z nim, która początkowo Cię zasmuci, ale w przyszłości szybko o niej zapomnisz.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

W tym tygodniu postawisz na własny rozwój lub spełnianie marzeń. Przestaniesz patrzeć na dobro innych, a skoncentrujesz się na własnych potrzebach.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Festiwal gier w Nowym Sączu
Nasi Partnerzy polecają