Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Twój los zapisany w gwiazdach

Horoskop tygodniowy. Szalenie ważny tydzień dla tych znaków zodiaku!

2022-07-31 19:57

Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku zdradza ważną tajemnicę, jaką los przygotował dla wielu osób. Dotyczy ona pieniędzy. Zgodnie z horoskopem na najbliższe dni niektóre znaki zodiaku będzie czekać przypływ gotówki, ważne decyzje finansowe, które wpłyną na ich sytuację w przyszłości. Niektórzy z kolei poluzują i przepuszczą swoje oszczędności na przyjemności. O które znaki zodiaku chodzi?

Horoskop tygodniowy 01.08. – 07.08.2022

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Pojawi się w Twoim życiu dawno niewidziany kolega lub odezwie się były partner. Wraz z nim poczujesz przypływ niewypalonej sympatii do niego. Powrócą też wspomnienia.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Nawiążesz relacje z mężczyzną spod znaku Wodnika lub Bliźniąt. Dla niektórych Byków będzie to początek ciekawego romansu, a dla innych współpraca biznesowa.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

W pracy zwalą Ci się na głowę nowe obowiązki. Dodatkowo szef zleci Ci ambitne zadania, licząc na pomoc z Twojej strony. Uda Ci się dzięki temu zapunktować.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Będziesz podejmowała istotną decyzję w sprawach zawodowych. Możliwe, że wybierzesz nowego pracodawcę lub zdecydujesz się pozostać we współpracy z obecnym.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Poszukiwać będziesz inspiracji w przyrodzie, dlatego częściej niż zwykle wychodzić będziesz na spacery. Możliwe, że zorganizujesz sobie krótką wycieczkę poza miasto.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Ktoś lub pewne zdarzenie wytrąci Cię z równowagi i zakłóci Twój spokój. Wydarzy się coś, czego się nie spodziewasz, ale będzie miało to wydźwięk w Twoich emocjach.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Twój partner da Ci mocne powody do zazdrości. Wokół niego pojawi się sympatyczna koleżanka, jemu nie obojętna. Nie dojdzie do zdrady, ale powinnaś obserwować tą znajomość.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

W tym tygodniu będziesz działała indywidualnie. Twój zespół na jakiś czas się rozluźni i współpracownicy przebywać będą na urlopie lub w innych miejscach wypełniać zadania.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Zauważysz, że szczęście sprzyja Ci w każdej dziedzinie życia. Aż do niedzieli towarzyszyć Ci będzie dobra passa, więc powinnaś wykorzystać każdy uśmiech losu.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Wydasz większą część oszczędności na przyjemność. Niektóre Koziorożce zafundują sobie luksusową wycieczkę, a inne zakupią nowy samochód. To nie będzie tydzień oszczędzania.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Nie jest to dobry czas na inwestycje. Jeśli nie posiadasz wiedzy ekonomicznej i inwestycyjnej, nie zabieraj się za wielkie inwestycje, bo będą one nietrafione.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Wygrasz sprawę o odszkodowanie, spadek lub alimenty. Wyrok sądu będzie na Twoją korzyść i już niedługo możesz spodziewać się przypływu gotówki.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Horoskop urodzeniowy
Nasi Partnerzy polecają