Jak przywrócić wygasłą miłość?

i

Autor: Shutterstock Jak przywrócić wygasłą miłość?

Wróżba pomoże poznać prawdę

Jak sprawdzić, czy on cię kocha? Potrzebujesz jedynie kart. Niezawodny test miłości zdradzi prawdę o jego intencjach

2022-12-07 15:05

Zastanawiasz się, czy on Cię kocha? Choć jesteście razem i wam się układa, to wciąż nurtuje Cię to jedno pytanie i masz spore wątpliwości? Wykonaj test miłości. Potrzebujesz jedynie kart i chwili spokoju, a poznasz prawdziwe intencje Twojego partnera. Wykonaj wróżbę z kart w domu, a dowiesz się, czy on Cię kocha. Jeśli wykonujesz wróżbę po raz pierwszy, pamiętaj o rytuale ognia.

Jak sprawdzić, czy on mnie kocha?

Poznałaś fantastycznego mężczyznę i fajnie czujesz się w jego towarzystwie? Już można nawet poczułaś, że Twoje serce zaczyna przy nim mocniej bić? A może jesteś już długo w jednym związku i zaczęłaś czuć, że czegoś brakuje? Wtedy najczęściej w głowie kobiety rodzi się pytanie: "czy on mnie kocha?". Istnieje prosta wróżba miłości, którą można wykonać samodzielnie w domu, a udzieli ona odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie dotyczące uczuć partnera. Potrzebujesz talii kart, chwili spokoju, a jeśli wróżbę wykonujesz pierwszy raz, to koniecznie przygotuj jeszcze świecy, aby wykonać rytuał ognia. Potasuj karty, aby pobudzić w nich magię. Trzymając w lewej ręce talię kart zwróconą ku dołowi, zapal świecę i zatocz trzy kręgi nad płomieniem. Kiedy to zrobisz, karty są gotowe do wróżby.

Czy on mnie kocha? Wróżba miłości pokaże Ci prawdę

Jeśli chcesz wykonać wróżbę, która wyjawi, czy on cię kocha, to pamiętaj o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim wróżbę należy wykonywać między 12 a 15 dniem miesiąca księżycowego. Kiedy siądziesz do kart, musisz być skupiona i spokojna. Skup swoje myśli na ukochanym. Następnie potasuj karty i przełóż je 3 razy w lewą stronę. Teraz zamknij oczy i wyciągaj tą, która przyciągnie cię swoją energią. Teraz sprawdź, co oznacza wyciągnięta przez ciebie karta.

  • kier (czerwone serca) – wasze uczucia są silne,
  • karo (dzwonki) – związek jest bardzo prawdopodobny,
  • trefl (żołądź) – istnieje niewielka szansa na powodzenie związku,
  • pik (wino) – ten związek nie ma szans.

Co więcej, możesz odczytać z kart dodatkowe informacje o waszej relacji:

  • dama karo – jest w związku z inną kobietą, ale mają przejściowe kłopoty. On jedynie szuka przyjaciółki od serca.
  • dama trefl – jest w związku z inną kobietą, najprawdopodobniej szuka kochanki, a nie stałej partnerki.
Sonda
Wierzysz w tego rodzaju afirmacje i wróżby?
Jak leczyć rozbite serce? Radzi Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.