Jakość astrologiczna znaków zodiaki

i

Autor: Shutterstock Jakość astrologiczna znaków zodiaki

Tajniki horoskopu

Jakość astrologiczna znaków zodiaku rządzi losem. Poznaj jej ogromną moc w Twoim życiu

2022-10-05 5:05

Każdy znak zodiaku ma swoją jakość astrologiczną, która w ogromnej mierze wpływa na jego życie, decyzje jakie podejmuje i drogę, jaką podąża. Istnieją trzy jakości astrologiczne w horoskopie: kardynalna, stała i zmienna. Tylko jedna z nich odnosi się do konkretnego znaku zodiaku w żywiole i jest podstawą osobowości każdego z nich. Poznaj jakość swojego znaku zodiaku i dowiedz się o sobie więcej.

Jakość astrologiczna znaków zodiaku. Na czym polega jej moc?

Każdy znak zodiaku posiada swoją jakość astrologiczną, która wpływa na jego osobowość. Pojęcie jakości zodiakalnej pojawiło się już w czasach starożytnej Grecji. To ona w połączeniu z żywiołami wody, powietrza, ziemi i ognia determinuje osobowość każdego z nich. Każdy znak zodiaku posiada swój określony żywioł oraz jakość. To jest unikalna kombinacja nadająca danemu znakowi niepowtarzalne cechy. Wyróżnia się trzy jakości zodiakalne: kardynalną, stałą i zmienną. Co oznaczają? Oto jakości zodiakalne i ich znaczenie:

  • Jakość kardynalna (główna) - znaki kardynalne z natury lubią być pierwsze. Ci ludzie przecierają szlaki w wielu dziedzinach. Są pionierami i wizjonerami, ale niekoniecznie przywiązują się do swoich odkryć. Wolą ruszyć dalej.
  • Jakość stała - ludzie, którym patronują znaki stałe trzymają się zasad i ustalonych reguł. Wolą to, co jest im znane. Zawsze dobrze wykonują polecenia i wkładają ogrom pracy, aby dany projekt zakończył się sukcesem
  • Jakość zmienna (ruchoma) - te znaki mają charakter eksperymentalny. To ludzie, którzy często się zmieniają i chętnie uczą się nowych rzeczy, są wybitnie kreatywni. Z łatwością dostosowują się do sytuacji, gdyż mają wrodzoną zdolność do zmiany siebie i sposobu myślenia. Niestety bywają niekonsekwentni w swoich działaniach.

Jakość astrologiczna a znaki zodiaku

Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, każdy znak zodiaku ma swoją, określoną jakość astrologiczną, która w dużej mierze wpływa na jego osobowość. Dowiedz się, jaką jakość zodiakalną ma znak zodiaku, który patronuje twojej dacie urodzenia. 

  • Znaki jakości kardynalnej: Baran, Rak, Waga, Koziorożec.
  • Znaki jakości stałej: Byk, Lew, Skorpion, Wodnik.
  • Znaki jakości zmiennej: Bliźnięta, Panna, Strzelec, Ryby.
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Panna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany