Karin Ann

i

Autor: Materiały prasowe Karin Ann

Karin Ann prezentuje nowy singiel! „if i fall for you” już w sieci!

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Karin Ann - „if i fall for you”. Najnowsza premiera to nie tylko uczta dla ucha, ale także dla oka. Do utworu został wyprodukowany klip, który fabułą przypomina najlepsze amerykańskie seriale dla nastolatków.

„if i fall for you” to w stylistyce popowa ballada opowiadająca o zagrożeniach, które przychodzą wraz z otwarciem się na nowy związek. Meandry nowych relacji często prowadzą nas różnymi krętymi drogami. Artystka przychodzi do nas ze smutną konkluzją, że wchodząc w nową relację powinniśmy oceniać ją szerzej niż przez pryzmat pierwszego zauroczenia.

Jak mówi sama Karin Ann:

"Piosenka jest o spotkaniu kogoś nowego i zakochiwaniu się w drugiej osobie.

Rozpoczynamy romantyzowanie jej i wyobrażamy sobie wszystkie rzeczy, które moglibyśmy razem robić. Jednocześnie towarzyszy nam lęk i obawa wynikająca z doświadczeń z przeszłości. Jest to powtarzający się schemat, z którym każdy z nas się kiedyś musiał zmierzyć".

Za produkcję utworu, a także za część tekstu odpowiada Martin Terefe, który wyprodukował nagradzane Grammy, Brit i Juno albumy z takimi artystami jak Jason Mraz, James Morrison i KT Tunstall.

Zobacz także: Genialne triki na wygładzenie i zminimalizowanie porów. Wszyscy je mamy, a nadal budzą tak wielkie emocje

„if fall for you” jest bezpośrednio połączone z poprzednim singlem „for a moment”, dlatego warto w sposób chronologiczny posłuchać całości.

Słowaczka pomimo młodego wieku ma na swoim koncie sporo sukcesów. Otrzymała liczne nagrody za swoją twórczość, w tym dla najlepszego teledysku na Monachium Music Video Awards i Odkrycie Roku na Zebrik Awards w Czechach. W sierpniu 2021 roku przeszła do historii jako pierwsza słowacka artystka, która pojawiła się na billboardzie na Times Square w ramach programu muzycznego Spotify EQUAL. Na swoim ma koncerty przed takimi gigantami jak Imagine Dragons, LP, Youngblud czy My Chemical Romance.

Karin Ann

i

Autor: Materiały prasowe Karin Ann
Stąd pomysł Tempa 30 w Warszawie i zakazu dla starych diesli? Trzaskowski odpowiada mieszkańcom
Nasi Partnerzy polecają