Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals

Kultowa marka kosmetyczna otwiera kolejny sklep w Polsce. Na klientów czekają wielkie promocje

2022-09-07 8:35

Niespełna miesiąc temu marka Rituals Cosmetics świętowała pierwszą rocznicę otwarcia swojego sklepu w Polsce. Następnym krokiem w rozwoju marki jest otwarcie kolejnej, bo już 3. lokalizacji w Poznaniu. Od najbliższej środy, 07.09.2022r., oprócz Posnanii i Starego Browaru, Klienci Rituals będą mogli zrobić zakupy również w poznańskiej Plazie. Tego samego dnia w Mediolanie otworzy się również 1000.sklep marki na świecie!

Pierwszy stacjonarny sklep Rituals w Polsce otworzono w sierpniu ubiegłego roku w Westfield Arkadia. Od tego czasu marka rozwija się niezwykle dynamicznie, otwierając aż 14. kolejnych lokalizacji w 7 różnych miastach Polski. Oprócz 6. sklepów w samej Warszawie, Rituals dotarł do Poznania, Łodzi, Szczecina a także Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk).

Wszystkie sklepy Rituals charakteryzuje pięknie zagospodarowana przestrzeń, która w wyjątkowy sposób oddaje klimat marki, pozwalając doświadczyć prawdziwego brand experience. Oprócz przemyślanej ekspozycji produktów, ułożonych zgodnie z kolorystyką kolekcji, w każdym sklepie znajdziemy drzewo Sakury, czyli japońskiej wiśni, stanowiące element charakterystyczny wystroju każdego sklepu Rituals na świecie. Klienci mają też okazję na chwilę relaksu przy water island, czyli pięknej kamiennej umywalce, gdzie specjalnie wyszkolony personel przeprowadza 3-etapowy masaż dłoni z wykorzystaniem kultowych kosmetyków Rituals. 

Zobacz także: Jak malować paznokcie, by nie zabrudzić skórek? Szałowy myk na szybkie i dokładne malowanie paznokci

Otwarcie w Plazie Poznań zaplanowane jest na środę, 07.09.2022r. na godzinę 9:30. Dla pierwszych 50. klientów przewidziane są torby z niespodziankami od marki, w których znajdą się miniaturki produktów (1x krem do ciała, 1x pianka pod prysznic w żelu oraz dwie próbki). Dodatkowo osoby, które zrobią zakupy za określoną wartość, również mogą liczyć na prezent – przy zakupie za min.190 zł otrzymają mini patyczki zapachowe, kupując produkty o wartości min. 275zł dostaną zapach do samochodu, a wydając min. 450zł do zakupów dołączony zostanie krem na dzień The Ritual of Namaste lub Homme Collection.

W tym dniu, kultową piankę pod prysznic będzie można kupić w promocyjnej cenie 30zł (standardowa cena – 39zł).

Rituals Arkadia

i

Autor: Materiały prasowe Rituals Arkadia
Rituals Arkadia

i

Autor: Materiały prasowe Rituals Arkadia
Wypadek na DK2 pod Kałuszynem
Nasi Partnerzy polecają