Estee Williams

i

Autor: tiktok

Kocha być gospodynią

Ma 25 lat i marzyła o roli gospodyni. Jej życie to gotowanie i sprzątanie dla męża. "Służę wszelkim jego potrzebom"

2023-02-03 9:46

W dzisiejszych czasach kobiety robią karierę i spełniają się na każdym polu, a obowiązkami domowymi dzielą się po równo z partnerami. Niektóre panie wola jednak bardziej klasyczny podział obowiązków i chcą zostać gospodynią domową. Uważają, że są w tym dobre i czuję się spełnione. Tak też jest w przypadku 25-letniej Estee Williams, która zrezygnowała z pracy i kariery, by skupić się na usługiwaniu swojemu mężowi.

25-latka zrezygnowała z pracy, by usługiwać mężowi

W dzisiejszych czasach tradycyjny podział obowiązków odszedł w niepamięć. Kobiety, podobnie jak mężczyźni utrzymują rodziny i robią karierę, a panowie coraz częściej pomagają sprzątać dom i zajmują się dziećmi. Są jednak kobiety, które dobrze odnajdują się roli gospodyń i chcą temu właśnie poświęcić swoje życie. Tak jest w przypadku Estee Williams, która zrezygnowała z kariery zawodowej, by całkowicie poświecić się roli opiekunki domu. -  Nie chciałam być kobietą, która cały dzień chodzi do pracy, a potem musi wracać do domu, żeby gotować i sprzątać - mówi kobieta, cytowania przez gazeta.pl. 25-letnia Estee poznała swojego męża w 2020 roku i niemalże od razu postanowiła zrezygnować ze studiów i poświecić się byciu gospodynią.  - Nie dorastałam w tradycyjnym otoczeniu. Moi rodzice rozwiedli się, gdy byłam młoda, a moja mama walczyła o to, by związać koniec z końcem. Wiedziałam, że nie chcę tego dla siebie. Nie chciałam być kobietą, która cały dzień chodzi do pracy, a potem musi wracać do domu, żeby gotować i sprzątać. Marzyłam o pozostaniu w domu i posiadaniu partnera, który doceniłby moją rolę jako gospodyni domowej. Chciałam po prostu prostego i tradycyjnego życia - przyznaje kobieta.

Zobacz także: Tak ubierają się eleganckie kobiety po 50-tce. Sprawdź, jak się ubierać, by wyglądać olśniewająco

Esteee Williams nie planuje już nigdy wracać do pracy i chce zawsze pozostać gospodynią. Jej celem jest ułatwianie życia mężowi, a w przyszłości wychowanie dzieci. Kobieta, jak każda przykładna gospodyni z lat 50-tych perfekcyjnie dba o dom i o siebie. Jak sama przyznała na sprzątaniu spędza około 5 godzin dziennie i służy wszystkim potrzebom swojego męża. Zawsze wygląda pięknie, ma ułożoną fryzurę i makijaż. Dba, by wszystko było na swoim miejscu, a jej mąż nie musiał nic robić. W domu czeka na niego ciepły obiad i zmysłowa żona. 

Sonda
Podoba Ci się taki model rodziny?
Dlaczego kot przymila się do podstawki na kubek