Sylwester 2022/2023 w województwie lubelskim. Które miasta regionu organizują zabawę sylwestrową?

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

Przesądy na szczęście

Magiczny rytuał na szczęście w miłości. Załóż to w noc sylwestrową. Staropolskie przesądy noworoczne zdradzą Ci patent na szczęście

2022-12-31 4:36

Rytuały na miłość. Noc Sylwestrowa to czas szampańskiej zabawy podczas, której z przytupem wchodzimy w Nowy Rok i żegnamy stary. To także czas, kiedy warto przestrzegać kilku zasad, by przez kolejne dwanaście miesięcy nie opuściło nas szczęście. Panny niech nie zapominają o nowej bieliźnie na tą noc, koniecznie z metką. Zobacz, jakie są najpopularniejsze przesądy na Sylwestra. Znasz je wszystkie?

Rytuały na Sylwestra. Przestrzegaj tych zasad, a przyniosą ci szczęście, bogactwo i miłość. 

Chcesz być bogaty? Podczas sylwestrowej zabawy miej przy sobie pieniądze i łuska karpia z wigilijnej kolacji.

Spłać wszystkie długi. Nowy Rok powinno się rozpoczynać z czystą kartą, bez długów. Jesteś zatem winny pieniądze sąsiadowi, pamiętaj, by zwrócić je przez Sylwestrem.

Zobacz także: Podkład i korektor pod oczy, które wytrzymają cała noc! Nie podkreślają zmarszczek i niwelują oznaki zmęczenia

Nie sprzątaj w Sylwestra. Niepotrzebne porządki mogą zmyć szczęście z twojego domu, a do kurzu można się przyzwyczaić.

Męczą cię złe wspomnienia? Zapisz je na kartce. Koniecznie musi być ona czerwona i spal ją w noc sylwestrową. Złe chwile odejdą wraz z dymem i już nie wrócą.

Wszystkie singielki w okolicy północy powinny być czujne, bowiem pierwsze męski imię jakie usłyszą, w Nowym Roku będzie imieniem ich przyszłego męża.

Szczęście zakręcone jest w zegarze, nie zapomnij zatem ich ustawić tak, by wybijały zgodnie północ. Według tradycji, by mieć pomyślność przez cały rok najstarsza osoba w rodzinie powinna wtedy otworzyć szeroko okno lub drzwi, w ten sposób dobre duchy zostaną zaproszone do domu.

Kobiety, które jeszcze czekają na miłość swojego życia nie powinny zapominać, że podczas sylwestrowej nocy muszą ubrać nową bieliznę, koniecznie z metką.

Sonda
Wierzysz w przesądy?
Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Nasi Partnerzy polecają