Mężczyzna z tego znaku zodiaku to najgorszy mąż. Sprawdź, czy na niego nie trafiłaś

2022-01-28 8:48
Chłopak dziewczyna kłótnia
Autor: SHUTTERSTOCK Chłopak dziewczyna kłótnia

Mężczyzna z tego znaku zodiaku to najgorszy maż, lepiej na niego nie trafić. Kiedy ugodzi nas strzał Amora raczej nie zastanawiamy się, czy charakter naszego partnera może być zapisany w gwiazdach. Czy zatem znak zodiaku może decydować o tyk, kto będzie dobrym mężem, a kto nie. Zobacz, który ze znaków zodiaku posiada pewne cechy, które raczej nie sprawdzą się w małżeństwie, mogą być przyczyną wielu kłótni i problemów. Niestety związek z takim mężczyzną przypomina czasem piekło. Sprawdź, o kim mówi astrologia!

Związek idealny oparty jest na wzajemnym szacunku i akceptacji potrzeb partnera. Niestety, często bywa tak, że jedna ze stron przestaje zwracać uwagę na drugą i myśli jedynie o sobie, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej gdy pojawiają się dzieci. Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku w związku są strasznymi terrorystami emocjonalnymi - manipulują, dołują nas, sprawiają, że czujemy się źle. Niejednokrotnie ranią swoją drugą połówkę - wszystko po to, aby postawić na swoim. Zdaniem osób, które wierzą w horoskopy pewne cechy charakteru zapisane są nam w gwiazdach, a poszczególne znaki zodiaku są dobre w czymś innym. Jednych może charakteryzować dzika namiętność w łóżku, ale jako partner na całe życie taka osoba może okazać się niestała w uczuciach i zbyt wybuchowa. Zwłaszcza przedstawiciele jednego ze znaków zodiaku nie nadają się na mężów. Sprawdź, o kim mowa. 

Rak - choć jest troskliwy i wrażliwy, to niestety jest także niewiarygodnie pamiętliwy. Przez lata będzie przy jakiejkolwiek okazji rozdmuchiwać twoje błędy. Rak gromadzi wokół siebie ludzi, żeby poczuć się bezpiecznie. Lubi ich uzależniać od siebie, okazując troskę. Jednak szybko staje się wobec nich zaborczy. W związku jest mistrzem we wzbudzaniu poczucia winy u partnera. Relacja z często staje się toksyczna, mężczyzna spod znaku Raka uzależnia partnerkę od siebie i sprawia, by ta straciła swoją pewność siebie. 

Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom