kawa

i

Autor: SHUTTERSTOCK kawa

Miłośnicy kawy będą zadowoleni! Prawdziwy hit

2022-07-26 15:35

Costa Coffee nieustannie poszerza swoje portfolio produktów, by fani sieci kawiarni z serca Londynu, mogli cieszyć się ulubioną także w domu. Marka właśnie zapowiedziała nowy wariant w ofercie dla klientów detalicznych. Caffé Crema Blend – mieszanka ziaren arabiki z Ameryki Łacińskiej i robusty z Azji o kremowej konsystencji oraz bogatym aromacie, będzie dostępna w sprzedaży już od lipca w wybranych kanałach sprzedaży.

Caffé Crema Blend to ciemno palona kawa, łącząca jedwabistą konsystencję z intensywnym smakiem. Wyraźnie wyczuwalne są nuty czekolady deserowej i karmelu, które uzupełniają aromaty prażonych migdałów i skórki pomarańczy. Caffé Crema Blend będzie dostępna w dwóch wariantach – ziarnistej i mielonej. Kawa w ziarnach pojawi się w opakowaniach 1 kg i 500 g. Dla sympatyków opcji mielonej dostępne będą pojemności 200 g i nowość w portfolio – 500 g.

Zobacz także: Nie pierzesz nowych ubrań?! Zmienisz zdanie, gdy to zobaczysz. "Obrzydliwe"

Nowy wariant od Costa Coffee wzbogaca portfolio Coca-Cola HBC, która zgodnie ze swoją strategią 24/7 oferuje konsumentom produkty na każdą porę dnia i okazję. Caffé Crema Blend to propozycja, która sprawdzi się zarówno na dobry początek dnia, jak i popołudniowy relaks z filiżanką kawy.

Źródło: materiały prasowe 

COSTA

i

Autor: Materiały prasowe COSTA
Most Poniatowskiego sypie się na głowę. Urzędnicy odkładają remont, bo nie mają pieniędzy
Nasi Partnerzy polecają