"Najgłupsze" znaki zodiaku. One nie grzeszą inteligencją

2021-10-14 9:25
Horoskop 2020 - te znaki zodiaku to szczęśliwe singielki
Autor: https://pixabay.com/ Horoskop 2020 - te znaki zodiaku to szczęśliwe singielki

Często bywa także jednym osobom nauka nie sprawia żadnych problemów, przyswajają ją niemalże naturalnie, a drudzy muszą się nieźle natrudzić, czy załapać określony materia. Każdy z nas ma także różne predyspozycje, niektórzy do języków, inni są mistrzami w przedmiotach ścisłych, a jeszcze inni posiadają umysł humanisty. Miłośnicy astrologii są zdania, że pewne predyspozycje do nauki zapisane są w gwiazdach, a nasz znak zodiaku determinuje nasze umiejętności. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za te najmniej inteligentne. Osoby spod tych znaków zodiaku nie uczą się na własnych błędach, a przyswajanie wiedzy bywa dla nich katorgą.

Te znaki zodiaku uchodzą za mniej inteligentne. Sprawdź, czy są wśród nich twoi bliscy

Umiejętność przyswajania wiedzy i pewne predyspozycje mamy poniekąd zapisane w genach. Mówi się, że talent dziedziczymy po rodzicach, a niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie zmienić. Bywa, że prawdziwie ścisły umysł nie poradzi sobie z krótkim opowiadaniem, a wybitny muzyk nie da rady obliczyć procentów. To duże uproszczenie, ponieważ często posiadamy różne talenty i nawet genialny matematyk może być równie dobrym humanistom. Miłośnicy astrologii uważają, że pewnie umiejętności przyswajania wiedzy determinowane są przez znaki zodiaku. Według tej teorii niektóre znaki zodiaku nie lubią się uczyć i nie wyciągają wniosków ze swoich błędów. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za mniej inteligentne. 

Lew - osoby spod tego znaku są prawdziwymi mistrzami ukrywania swojej niewiedzy. Potrafią rewelacyjnie "lać wodę" i często sprawiają wrażenie o wiele bardziej inteligentnych niż faktycznie są.

Wodnik - osoby spod znaku Wodnika często nie myślą o konsekwencjach swoich działań. W skrócie można powiedzieć, że Wodniki najpierw robią, potem myślą. Często nie kończy się to dla nich dobrze, jednak nie wyciągają z tego żadnych wniosków.

Barany - osoby spod tego znaku nie lubią słuchać rad i wskazówek od innych, finalnie zawsze robią wszystko po swojemu. Barany w swoim mniemaniu wszystko wiedza lepiej od innych i to często bywa ich zgubą. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Super Raport (Goście: Bartosz Arłukowicz - eurodeputowan, PO oraz prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Paweł Wdówik