Empik

i

Autor: Empik/zdjęcie poglądowe Nowości w Empik Premium

Nowa kolekcja gadżetów w Empiku

Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak polskiego Internetu wkracza na salony. W Empiku od 9 marca na wszystkich fanów kultowego ptaka z Instagrama czeka atrakcyjna kolekcja gadżetów. Produktami z jego motywem można udekorować mieszkanie, wyposażyć plecak w podróż, czy urozmaicić czas w pracy lub szkole.

Sam o sobie mówi: "Stąpałbym twardo po ziemi, ale za dużo latam, także ten, wiecie". Słynny miłośnik kawki i entuzjasta ironii radzi, wspiera i poprawia humor dzięki kultowym grafikom na kubkach termicznych i ceramicznych, a także torbach bawełnianych, które dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Znaleźć można na nich znane teksty Ptaszka Staszka: „dobrze walnąć kawkę z rana”, czy „miłego dnia i smacznej kawusi”. W kolekcji znajduje się również pościel, skarpety – dla niej i dla niego, czy kolorowa poduszka podróżna, a nawet budzik i skarbonka doskonała do zbierania funduszy na wyprawy. Produktami wyposażyć można także domowe biuro lub szkolną ławkę, dzięki notatnikom i szkicownikom na każdą okazję, etui na laptopa, zawieszkom na drzwi, zakreślaczom czy zakładkom magnetycznym do ulubionych pozycji książkowych.

Zobacz także: Przepowiednia na pierwszy dzień wiosny 2023. Astrolog mówi o potwornej wściekłości ludzi władzy oraz o nowej ścieżce, na którą nikt nie będzie chciał wejść

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Ogłoszenie wyników konkursu na siedzibę muzeum w octowni w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany