Numerologia płodności. Ile będziesz mieć dzieci?

2021-10-18 15:14
Numerologia
Autor: thinkstockphotos.com

Czy wiesz, że dzięki numerologii można przewidzieć niektóre aspekty przyszłości? Jedną z rzeczy, które wyczytać możesz ze swojej daty urodzenia jest ilość potomstwa. Jeśli ciekawi Cię jakiej ilości dzieci powinnaś się spodziewać, możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko stosować się do odpowiednich zasad numerologii. Zobacz, jak wyznaczyć swoją cyfrę życia i co ona mówi o liczbie Twojego przyszłego potomstwa.

Początkowo, bazując na dacie urodzenia, oblicz swój numer. Wystarczy, że zsumujesz wszystkie cyfry swojej daty urodzenia, do momentu aż otrzymasz liczbę od 1 do 9. Przykładowo, jeśli Twoja data urodzenia to 12.03.1985, Twoje obliczenia powinny wyglądać następująco:

1 + 2 + 0 + 3 + 1 + 9 + 8 + 5 = 29

2 + 9 = 11

1 + 1 = 2

A więc Twój numer to 2.

Gdy jednak chcesz sprawdzić powodzenie w kwestii potomstwa, jakie czeka Cię z mężem/partnerem, powinnaś obliczyć Waszą wspólną liczbę. Tym razem zsumuj cyfry z obu Waszych dat urodzenia, do momentu otrzymania numeru z przedziału od 1 do 9.

Po wykonaniu tego kroku, zostaje Ci już tylko sprawdzenie, co Twoja lub Wasza cyfra oznacza!

Cyfra 1 – zapowiada wysoką płodność. Kobiety lub pary, których cyfrą jest 1 powinny przygotować się na wychowywanie trójki, a może nawet czwórki dzieci.

Cyfra 2 – zapowiada pojawienie się jednego dziecka. Przygotować się zatem powinnaś na wychowawcze przeszkody, związane z rozwojem jedynaka.

Cyfra 3 – trudno jest z niej wyczytać ilość potomstwa. Zapowiadać jednak może pojawienie się u Ciebie dziecka adoptowanego.

Cyfra 4 – oznacza bardzo duże prawdopodobieństwo na pojawienie się bliźniąt! Przy czym bliźnięta te nie powinny spodziewać się rodzeństwa.

Cyfra 5 – podobnie jak w przypadku liczby 2, istnieje ogromne prawdopodobieństwo pojawienia się u Ciebie tylko jedynaka.

Cyfra 6 – jeśli Twoją liczbą jest 6, możesz spodziewać się wielodzietnej rodziny. W Twoim życiu pojawi się prawdopodobnie 3, 4 albo nawet 5 dzieci!

Cyfra 7 – to cyfra, zapowiadająca trójkę dzieci. Bardzo możliwe jest, że Wszystkie będą tej samej płci.

Cyfra 8 – jeśli Twoją/Waszą cyfrą jest 8, przeznaczenie mówi o pojawieniu się dwójki dzieci. Wiadomo, że wystąpi między nimi duża różnica wieku.

Cyfra 9 – spodziewać możesz się, że liczba Twojego potomstwa nie przekroczy 2. Będziesz wychowywać jedynaka lub też dwójkę dzieci. Jeśli pojawi się 2, najprawdopodobniej będzie to dziewczynka i chłopczyk.

Sonda
Ile masz bądź planujesz mieć dzieci?
Jak pomóc bliskiej osobie z anoreksją?