Pechowe liczby dla znaków zodiaku

i

Autor: shutterstock

Te liczby źle wróżą

Pechowe liczby dla znaków zodiaku. Przepowiadają wielki smutek. Unikaj ich bo narobisz sobie kłopotów

2022-08-02 9:18

To najbardziej pechowe liczby dla znaków zodiaku. Horoskop jasno wskazuje, że każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada swoje szczęśliwe i pechowe liczby. To numery, których lepiej unikać i nie otaczać się nimi w życiu. Mogą zepsuć Twoją aurę i negatywnie wpłynąć na otaczającą Cię rzeczywistość. Te liczby kojarzą się ze złymi duchami i nie przynoszą dobrobytu. Zobacz, jaka liczba przynosi pech Twojemu znakowi zodiaku.

Horoskop i pechowe liczby. Lepiej ich unikać

Miłośnicy horoskopów są zdania, że w gwiazdach zapisane jest praktycznie wszystko, a znak zodiaku, w którym przyszliśmy na świat determinuje cechy naszego charakteru i podejście do życia. Każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada swoje szczęśliwe i pechowe liczby. O tych, które przyciągają szczęście pisaliśmy tutaj, a teraz przybliżmy Wam te pechowe. Tych liczb lepiej unikać w swoim życiu codziennym. Niech będą one jak najrzadziej obecne w Twoim otoczeniu, unikaj ich w numerze telefony, nie tatuuj ich i staraj się nie nosić ich przy sobie. Przyciągają one złe moce i niszczą dobrą energię

Pechowe liczby dla znaków zodiaku. Sprawdź, jaka liczba przypisana jest do Ciebie

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: BARAN

13

Osoby urodzone w znaku Barana powinny unikać liczby, która w naszym społeczeństwie uchodzi za najbardziej pechową. W tarocie "13" przypisana jest karcie śmierci. Liczba ta symbolizuje chaos i wprowadza anarchię.

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: BYK

10

Zodiakalne Byki powinny unikać liczby "10" i wszystkich jej wielokrotności. Okrągła liczba w ich przypadku może symbolizować brak wiary we własne umiejętności i poddanie się. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: BLIŹNIĘTA

Liczba ta w języku chińskim brzmi tak samo jak "śmierć", różnica zauważalna jest jedynie w zapisie. Bliźnięta powinny jej unikać. Nie wybieraj pokoi hotelowych o tym numerze bo nic Ci w nich nie będzie wychodzić.

Zobacz także: Horoskop na wtorek, 2 sierpnia. Los będzie Ci sprzyjał? Sprawdź horoskop na dziś: 2.08.2022

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: RAK

88

Raki niech unikaj liczny "88", która jest wielokrotnością wspomnianej już czwórki. W ich przypadku liczba ta symbolizuje samotność i brak bliskiej osoby. Jeżeli wybierasz się na pierwszą randkę lepiej nie niej tej liczny nigdzie przy sobie.

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: LEW

1

Zodiakalne Lwy to urodzenie liderzy, jednak w przypadki liczb jedynka zdecydowanie im nie służy. Wybierając ją w swoim życiu jedynie rozgniewasz gwiazdy swoją pewnością siebie i ściągną one na Ciebie nieszczęścia. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: PANNA

9

Dziewiątka oznacza wielkie cierpienie. Liczba ta potrafi być ogromnym brzemieniem. Daje siłę i mądrość ale sprowadza również złe myśli i nieprzychylne duchy.

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: WAGA

23 

Niektóre osoby uważają, że liczba ta ich prześladuje. Zdecydowanie może być tak w przypadku zodiakalnych Wag. Może ona symbolizować kłopoty i zwiastować złe wydarzenia. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: SKORPION

17 

Rzymski zapis liczby XVII przypomina łacińskie VIXI, czyli „żyłem", a co za tym idzie "umarłem". Liczba ta może symbolizować nieodwracalne zmiany, niekoniecznie te na dobre. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: STRZELEC

15

Strzelce powinny unikać piętnastki, która w ich przypadku może zwiastować kłótnie i burzliwe spory. Jeżeli wybierasz się na ważne spotkanie i chcesz wypaść jak najlepiej to zdecydowanie nie miej przy sobie nic związanego z liczbą "15". 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: KOZIOROŻEC

21

Popularne "oczko" dla Koziorożców symbolizuje pecha i utraconą nadzieję. Lepiej unikać tej liczby bo Twoje cele i marzenia mogą okazać się niewykonalne. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: WODNIK

45 

Zodiakalne Wodniki niech trzymają się z daleka od liczby "45". W ich przypadku kojarzy się ona z brakiem chęci do działania i niszczy ona ich pomysłowość i kreatywność. 

Pechowa liczba dla znaków zodiaku: RYBY

33

Dwie trójki nie przyniosą szczęścia,. Dal Ryb liczba to oznacza utratę nadziei i brak perspektyw. Lepiej nie otaczać się tą liczbą w życiu codziennym. 

Sonda
Czy horoskop ci się sprawdza?
Carnaval Sztukmistrzów 2022
Nasi Partnerzy polecają