Uprawia seks z mężczyznami z całego świata, ale Polaków nie chce

i

Autor: Instagram/ kasia.pieluszka Uprawia seks z mężczyznami z całego świata, ale Polaków nie chce

Piękna Kasia od lat mieszka na Bali. Uprawia seks z mężczyznami z całego świata, ale Polaka nie chce

2023-01-02 15:32

Kasia Pieluszka po wielu zawodach miłosnych, postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami. Spakowała się i przeprowadziła na Bali. Tam zupełnie zmienił się jej światopogląd, a także podejście do seksu. Teraz chwali się, że zrezygnowała z monogamii, uprawia seks bez zobowiązań z mężczyznami z całego świata i nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Stała się nawet inspiracją dla innych kobiet.

Seks bez zobowiązań ją uszczęśliwia

Kasia Pieluszka to Polka, autorka książki "Bali Tinder. Wolność i relacje". Kobieta po trzech nieudanych związkach, na które poświeciła aż siedem lat swojego życia, spakowała się i wyprowadziła z Polski. - Kiedyś byłam typową monogamistką. W trzech poważnych związkach spędziłam łącznie siedem lat. Z czasem okazywało się, że partnerzy nie byli wobec mnie szczerzy, dochodziło do zdrad. Czułam wtedy, że nie jestem szanowana jako osoba - podkreśla w rozmowie z Katarzyną Pawlicką z wp.pl Swoje miejsce na ziemi znalazła szybko. Zamieszkała na Bali i to okazał się przełom w jej życiu. Teraz jest szczęśliwą singielką i bardzo ceni sobie tryb życia, jaki prowadzi.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop miłosny na 2023 rok. Który znak zodiaku znajdzie miłość w tym roku, a który będzie wył z samotności?

- Mężczyźni, z którymi się spotykam, zawsze wiedzą, że nie mogą liczyć na moją wyłączność i wierność. Komunikuję im to na samym początku. Co ciekawe, większość z nich nie ma nic przeciwko. Zauważyłam nawet, że moje podejście bardzo działa na facetów - wyznaje.

Kasia Pieluszka w swojej książce zaznacza, że potrafi obdarować uczuciami kilku mężczyzn naraz, bo jak sama mówi - czasami wystarczy z kimś przegadać kilka godzin, aby go poznać. - Moim najlepszym kochankiem był z kolei chłopak, z którym spędziłam cały dzień, a później wylądowaliśmy w łóżku - wspomina w wywiadzie.

Sypia z mężczyznami z całego świata, ale Polaka nie chce

Kasia sypia z mężczyznami z całego świata. Czuje się wspaniale w towarzystwie Indonezyjczyków, którzy jej zdaniem w wyjątkowy sposób potrafią podnieść kobiecie samoocenę, są otwarci i przystojni. Jednak ze względu na przykre doświadczenia unika wchodzenia w relacje z Polakami.

- Po prostu pod wpływem złych doświadczeń ze związków z Polakami w pewnym momencie podjęłam taką decyzję. Za dużo traum. Moi znajomi rodacy wiedzą, że chociaż ich uwielbiam, raczej nie będę chciała tworzyć z nimi relacji romantycznych - wyznaje autorka książki "Bali Tinder. Wolność i relacje".

Jedne kobiety straszą ją chorobami wenerycznymi, a inne zazdroszczą

Choć niejednokrotnie spotkała się z krytyką swojego zachowania, to nie uważa, że seks bez zobowiązań jest zły. Wręcz przeciwnie. Teraz jest szczęśliwa i spełniona. Jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym opowiedziała o swoim życiu. Nie zabrakło w nim pikantnych szczegółów dotyczących jej życia erotycznego i podejścia do kwestii seksu bez zobowiązań.

- W komentarzach rozpętało się piekło [...] Pisano też o mojej okropnej rozwiązłości i straszono mnie chorobami wenerycznymi - mówi dla wp.pl.

Są jednak osoby, które inspirują się historią Kasi Pieluszki. - Kasia jestem ci mega wdzięczna za to, co pokazujesz [...] Ostatnio wróciłam z Malty. Co to była za podróż. Otworzyłam się na mężczyzn zza granicy i wow! Przez 5 dni przeżyłam lepsze życie niż podczas związku w Polsce - takie wiadomości dostaje od swoich fanów każdego dnia.

Sonda
Czy kobiecie wypada uprawiać seks bez zobowiązań?
Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc. 2 Seksualność
Nasi Partnerzy polecają