Przepowiednie królowej Saby

i

Autor: Shutterstock Przepowiednie królowej Saby

Przepowiednie i proroctwa

Przepowiednie królowej Saby zaczynają się spełniać? Obwieszczono 7 znaków Końca Świata

2022-10-15 4:12

Wiele osób uważa, że królowa Saba przepowiedziała między innymi narodziny Chrystusa i Holokaust, a także kryzys klimatyczny. Choć uczenie nie są pewnie, czy królowa Saba istniała naprawdę to jej przepowiednie i proroctwa cieszą się niesłabnącą popularnością. Jej wizje spisane jeszcze przez naszą erą dzisiaj rozszyfrowane są na nowo. Królowa Saba w swoich przepowiedniach przewidziała także Koniec Świata, ma go poprzedzić 7 znaków. Niektórzy uważają, że część z nich właśnie ma miejsce.

Przepowiednie królowej Saby. 7 znaków, które poprzedzą Koniec Świata

Zdaniem miłośników przepowiedni, proroctwa królowej Saby, nazywanej inaczej Michaldą, spełniały się już niejednokrotnie. Przyjęło się, że w jej proroctwach pojawiały się takie wydarzenia jak: narodziny Jezusa, obie wojny światowe i kryzysy świata współczesnego. Istnienie królowej Saby nie zostało naukowo potwierdzone to i tak tysiące osób wierzą, że jej przepowiednie spisane jeszcze przed naszą erą zawierają wskazówki dotyczące Końca Świata. Według przepowiedni królowej Saby Koniec Świata poprzedzi 7 znaków. 

Zobacz także: Przepowiednia z tarota na zimę 2022/2023. Zmuszą nas do ucieczki? "będziemy po*rani ze strachu"

Przepowiednie królowej Saby. Kiedy nastąpi Koniec Świata? 

Uznaje się, że królowa Saba żyła najprawdopodobniej na przełomie IX i X wieku przed nasza erą. Ponoć z jej przepowiedni miał korzystać król Salomon. Proroctwa królowej zostały spisane w trzech księgach, a w drugiej z nich mowa jest właśnie o Końcu Świata. Ludzie mają się wtedy odwrócić od Boga, a ten ześle na nich klęski. Według wizji królowej Saby wydarzenia te poprzedzi wielki rozwój technologiczny i wybuchnie wojna. Potem na 50 lat zapanuje spokój, który zaburzy pojawienie się Antychrysta. Ma z nim walczyć dwóch proroków zesłanych przez Boga: Eliasz i Enoch, a głową Kościoła będzie ostatni papież - Piotr. Kolejnym znakiem ma być Księżyc, który zacznie pojawiać na wschodzi i budzić przerażenie wśród ludzi. Trzeci znak to gorejące na czerwono gwiazdy, czwarty zaś to ogromne susze, które zdziesiątkują roślinność na całej ziemi. Kolejnym znakiem Końca Świata ma być zapadanie się ziemi „w miejscach zapadłych zaś wyjdą ognie i dymy, ludzie zaś zwątpią o wszystkim i śmierci czekać będą”. Przedostatnie ostrzeżenie to płonąca woda w morzach i oceanach. Ostatni, siódmy znak to wielkie trzęsienia ziemi które wprawią w przerażenie całą ludzkość. 

 .

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Bydgoskie Klasyki Nocą efektownie kończą sezon
Nasi Partnerzy polecają