19-lat w związku z 76-latką? Prawda wyszła na jaw

i

Autor: Instagram 19-lat w związku z 76-latką? Prawda wyszła na jaw

Dla kariery wszystko

Sfingował romantyczny związek z babcią. Ten mężczyzna całował namiętnie kobietę starszą o blisko 60 lat. Szokująca prawda wyszła na jaw

2023-02-23 13:22

Związku z sporą różnicą wieku budzą wiele kontrowersji, zwłaszcza, gdy lata dzielące parę osiągają liczbę 50 czy 60 lat. Tak było w przypadku 19-letniego Giuseppe i 76-letniej Miliny. Zrobiło się o nich głośno, gdy świat obiegła informacje, że para może spodziewać się dziecka. Niektórzy uważali, że chłopak jest ze starszą kobietą dla pieniędzy, a inni wietrzyli podstęp. Teraz szokująca prawda wyszła na jaw.

Sfingowali własny związek? Ten mężczyzna całował w usta własną babcię 

Duża różnica wieku w związku zawsze budzi ogromne emocje i kontrowersje. Czasem jest on na tyle szokująca, że aż trudno uwierzyć. Kiedy ktoś spotyka się z parterem lub partnerką, która mogłaby być jego ojcem lub matką to nie budzi już dużych emocji, ale gdy mężczyzna umawia  się z panią w wieku własnej babci. Tak było w przypadku 19-letniego Giuseppe oraz 76-letniej Miliny. Jak pisał portal stylzycia.radiozet.pl parę dzieliło 57 lat różnicy i chętnie "dzielili się" swoim związkiem w mediach społecznościowych. Wyznawali sobie miłość, namiętnie się całowali, a nawet ogłosili zaręczyny. Jak zawsze w takiej sytuacji bywa, ludzie od razu zaczęli dywagować, że mężczyzna spotyka się z Miliną tylko dla pieniędzy, albo jest tam innych haczyk. O parze ponownie zrobiło się głośnie pod koniec 2022 kiedy to dumnie ogłosili, że spodziewają się dziecka.  

Zobacz także: Ile kotów znajdziesz na tym obrazku? Tylko nielicznym udaje się znaleźć wszystkie 3. Szybki test na inteligencję

Teraz prawda wyszła na jaw, a cały sytuacja okazała się jedynie sprytnym sposobem na zyskanie sławy i to skutecznym Mężczyznę na TikToku śledzi już ponad 3 mln osób. Jak podaje stylzycia.radiozet.pl kilka dni po walentynkach  Giuseppe D'anna w rozmowie z agencją JamPress przyznał, że związek z Miliną to fikcja, a kobieta w rzeczywistości jest jego... babcią. - Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk - tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej - powiedział Giuseppe w jednym z wywiadów, cytowany przez portal plotek.pl.

9-lat w związku z 76-latką? Prawda wyszła na jaw

i

Autor: TikTok/milina_gatta 9-lat w związku z 76-latką? Prawda wyszła na jaw
Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?
Basia rozpozna chłopaka, który ją napadł! Paweł pomści krzywdę córki
Nasi Partnerzy polecają