Karin Ann

i

Autor: Materiały prasowe Karin Ann

„side effects being of human” Rok od premiery EP-ki, która odmieniła życie Karin Ann!

Pod koniec lutego 2022 roku światło dziennie ujrzała EPka słowackiej wokalistki Karin Ann. Z całą pewnością bardzo pozytywne przyjęcie tej płyty zmieniło życie artystki. To właśnie po premierze „side effects being of human” zagrała koncerty na jednej scenie z takimi gwiazdami muzyki jak: Imagine Dragons, My Chemical Romance, Youngblud czy Alfie Templemanem.

Dwudziestolatka na płycie porusza tematy związane z trudnościami wchodzenia w dorosłość, jak nierówność płci, toksyczne związki, zdrowie psychiczne czy cyberprzemoc.

„Mam nadzieję, że dzięki swojej muzyce będę miała szansę nieść przesłanie dla młodych ludzi. Jest tak wiele kwestii, o których trzeba mówić głośno. Piosenkarzom zawsze mówi się, że mają tylko śpiewać, a ja chcę być postrzegana jako ktoś więcej niż tylko piosenkarka." - mówiła rok temu wokalistka.

Obecnie artystka pracuje nad nowym materiałem. Pod koniec stycznia mogliśmy usłyszeć jej najnowszy singiel „for a moment”.

Zobacz także: Bankietowe zabiegi pielęgnacyjne. Przygotuj swoją skórę na imprezę

Karin Ann w Polsce znana jest ze swoich osiągnięć muzycznych, ale także z aktywizmu na rzecz społeczności LGBTQ+. W lipcu 2021 zademonstrowała to podczas występu w programie Pytanie na śniadanie, owijając się tęczową flagą.

Słowaczka pomimo młodego wieku ma na swoim koncie sporo sukcesów. Otrzymała liczne nagrody za swoją twórczość, w tym dla najlepszego teledysku na Monachium Music Video Awards i Odkrycie Roku na Zebrik Awards w Czechach. W sierpniu 2021 roku przeszła do historii jako pierwsza słowacka artystka, która pojawiła się na billboardzie na Times Square w ramach programu muzycznego Spotify EQUAL. 

Karin Ann

i

Autor: Materiały prasowe Karin Ann
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany