Pierścionki zaręczynowe

i

Autor: SHUTTERSTOCK Pierścionki zaręczynowe

Magiczne znacze

Drogi pierścionek zaręczynowy zwiastuje szybki rozwód. Co mówi wygląd pierścionka o mężczyźnie? To on może zadecydować o przyszłości związku

2023-04-20 11:52

Zaręczyny to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Wiele par wchodzi wtedy na nowy etap wspólnej drogi życiowej i rozpoczyna planowanie ślubu. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd pierścionka zaręczynowego może zdradzić prawdę o mężczyźnie, który go wręcza, ale też zadecydować o przyszłości związku. Sprawdź, co pierścionek mówi o Was.

Cena pierścionka zaręczynowego

Obecnie mówi się o tym, że kwota wydana na całą otoczkę ślubu i wesela jest odwrotnie proporcjonalna do tego, jak długo potrwa małżeństwo. Świadczy to więc o tym, iż pierścionek zaręczynowy wyjątkowo drogi, może zapowiadać szybkie problemy bądź nawet chęć wzięcia rozwodu. Mężczyzna dający Ci pierścionek prześmiewczo tani może okazać tym swoje wyjątkowe poczucie humoru. Zapowiada to jednak, że do wielu poważnych sytuacji będzie podchodził w podobnie swobodny sposób. Odpowiedz sobie zatem na pytanie, czy tego oczekujesz od przyszłego męża.

Złoto czy srebro? To wyjawi intencje narzeczonego

Pierścionek srebrny zapowiada, że Wasz związek będzie bardzo stabilny. Twój przyszły mąż chętne nauczy się wspólnej rutyny dnia codziennego i będzie się jej trzymał. Nie przejdzie mu przez myśl zdrada czy nawet kłamstwo. Z kolei złoty pierścionek zapowiada związek pełen emocji. Mężczyzna wręczający taki dowód miłości zapewni swojej wybrance wiele ciekawych i ekscytujących przygód.

Pierścionek niespodzianka czy ustalony?

Jeżeli mężczyzna oświadczy Ci się całkowicie niespodziewanie, a pierścionek wybierze bez żadnego uwzględnienia Twojego zdania, możesz spodziewać się, że będzie to mąż dominujący. Wasza relacja może być udana, jednak jego pozycja w życiu codziennym musi być uwzględniona jako ta decyzyjna. Do niego będzie należało ostatnie słowo. Jeśli szczegóły oświadczyn dogadacie wcześniej, a on będzie między słowami próbował dopytać jak wygląda Twój wymarzony pierścionek zaręczynowy – może to zapowiadać relację bardziej partnerską bądź to, że partner będzie wobec Ciebie uległy.

Rozmiar pierścionka zaręczynowego a przyszłość związku

Mężczyzna kupujący pierścionek zaręczynowy powinien zainteresować się tym, jaki rozmiar pasował będzie na jego wybrankę. Trafienie z rozmiarem oznacza, że Twój przyszły mąż będzie potrafił odgadnąć Twoje myśli i zachcianki. Kiedy nie uda mu się idealnie dobrać rozmiaru, może to zwiastować, że jego próby zrozumienia Twoich potrzeb, kończyć się będą niepowodzeniem.

Sonda
Zdarzyło ci się zgubić pierścionek zaręczynowy?
Jak odbudować zaufanie w związku tłumaczy Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany