Ma 30 lat i nie chce mieć męża. Znalazła zamiennik i jest o szczęśliwsza niż kiedykolwiek

i

Autor: Instagram/ @themessyorganiser1 Ma 30 lat i nie chce mieć męża. Znalazła zamiennik i jest o szczęśliwsza niż kiedykolwiek

Woli życie singielki

Ta kobieta nie chce mieć męża. 30-latka znalazła znakomity zamiennik faceta, który ją uszczęśliwia. "Kocham ją bardziej niż jakiegokolwiek mężczyznę"

2023-07-31 15:07

Stevie Murray ma 30 lat, dwójkę dzieci i za sobą wiele nieudanych związków. Początkowo była nieszczęśliwa i nie potrafiła poradzić sobie ze swoimi kompleksami. Szukała miłości, chodziła na randki, jednak w pewnym momencie odkryła, że mężczyźni nie wnoszą do jej życia nic dobrego. Wtedy uznała, że zamiast szukać męża skupi się na budowaniu wymarzonej sylwetki. Każdą wolną chwilę spędzała na siłowni.

30-latka znalazła "zamiennik" męża. Jest szczęśliwa

Stevie Murray ma 30 lat. Samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci. Kobieta w rozmowie z mediami pożaliła się, że większość swojego życia spędziła na nieudanych związkach z mężczyznami. Chodziła też na randki, które okazywały się niewypałem. W pewnym momencie powiedziała "dość". Stevie zauważyła, że przez mężczyzn, których spotykała na swojej drodze, wpadała wręcz w kompleksy. Wtedy uznała, że zamiast szukać męża i tracić czas na randki, zrobi coś dla siebie. Kobieta szybko znalazła zamiennik "tego jedynego". Od tamtej pory zaczęła spędzać każdą wolną chwilę na siłowni. - Zawsze chciałam być "tą dziewczyną" z siłowni. Obecnie jestem bardzo zadowolona ze swojej sylwetki - kocham ją bardziej, niż jakiegokolwiek mężczyznę - mówi Stevie Murray. 30-latka przyznała, że dzięki regularnym ćwiczeniom stała się znacznie pewniejsza siebie. - Nie wstydzę się też eksponować swoich pośladków. Dlaczego mam bowiem tego unikać, skoro to moja ulubiona część ciała? - podkreśliła kobieta.

Uważa, że kobiety w związkach są nieszczęśliwe

Kiedy Stevie Murray zauważyła, że siłownia daje jej więcej radości niż którykolwiek mężczyzna, poczuła, że jako singielka czerpie z życia więcej radości. - Osoby w związkach są nieszczęśliwe. Zawsze mają jakieś problemy. Samotni są szczęśliwsi, niezestresowani. Sama nigdy więcej nie zamieszkam z mężczyzną. Nie chcę na nich polegać - podkreśla 30-latka. Stevie pomaga teraz innym ludziom w osiąganiu tego, o czym marzą.

Mariola Bojarska – Ferenc, słynna trenerka fitness zaprosiła nas do swojego domu: Jak zamykam się w gabinecie nie wolno mi przeszkadzać!