Ta kobieta przeżyła śmierć kliniczną

i

Autor: Shutterstock; YouTube/@ndediary Ta kobieta przeżyła śmierć kliniczną

Niesamowite

Ta kobieta twierdzi, że spędziła 5 lat w niebie. Jej życie pozagrobowe było lepsze niż Dubaj

2023-02-02 12:53

Śmierć kliniczna to temat, który budzi wiele kontrowersji i emocji. Na całym świecie zdarzają się przypadki osób, które twierdzą, że znalazły się po drugiej stronie o widziały niewiarygodne rzeczy. W 2001 roku dr Lynda Cramer przewróciła się w drodze do łazienki. Po przyjeździe pogotowia ratownicy zaczęli walkę o życie kobiety. Podczas gdy trwała reanimacja dr Lynda Cramer miała przenieść się do nieba i spędzić tam 5 lat. Kobieta opowiedziała o swoim doświadczeniu.

Przeżyła śmierć kliniczną i twierdzi, że żyła w niebie

Dr Lynda Cramer przewróciła się w swoim domu. Podczas gdy wezwani do kobiety ratownicy walczyli o jej życie, ta miała przenieść się gdzieś dalej. Jak podaje portal ofeminim.pl Lynda przeżyła śmierć kliniczną, a jej dusza powędrowała do niebie Po udanej reanimacji kobieta podzieliła się ze swoimi przeżyciami, a te są wyjątkowo niesamowite. W wywiadzie udzielonym kanałowi NDE Diary Lynda powiedziała, że na początku czuła, jak unosi się nad ciałem. Widziała siebie leżącą i ratowników walczących o jej życie. Potem miała przenieść się do nieba, gdzie mogła przybrać dowolną postać. Kobieta przyznała, że czas tam upływał inaczej i w sumie spędziła tam 5 lat. Mogła też przenosić się w dowolnie miejsce, a jedna z jej wizji szczególnie zapadła jej w pamięć.  - Stałam na ogromnym polu kwiatów i obserwowałam pasmo górskie 30 tys. razy wyższe od Mount Everest. Zobaczyłam miasto z drapaczami chmur. Budynki Dubaju wyglądały przy nich jak miniaturowe chatki. Widziałam wielkie jeziora, mogłam wszystko oglądać z lotu ptaka - mówiła w wywiadzie. 

Zobacz także: Wyjątkowy układ planet sprawi, że te znaki zodiaku wiosną 2023 przejdą kosmiczny rytuał przejścia. To będzie odrodzenie i przepowiednia nowego świtu na horyzoncie

Sonda
Wierzysz w duchy?
Świętokrzyskie. Mistrzostwa Świata w Bilardzie w Kielcach
Listen on Spreaker.