Ten znak zodiaku spędzi najgorszego sylwestra w życiu

i

Autor: Shutterstock

Złowieszczy horoskop dla jednego znaku

Ten znak zodiaku będzie mieć najgorszego sylwestra w życiu. Spędzi go w samotności, pogrążony w gniewie! Straci coś ważnego

2022-12-29 17:32

Samotność i wieczór spędzony w gniewie, a nawet utrata czegoś lub kogoś bardzo ważnego - to czeka w sylwestra 2022/2023 przedstawicieli jednego znaku zodiaku. Zgodnie z horoskopem na 31 grudnia ten znak zodiaku będzie mieć najgorszego sylwestra w życiu. Przez swoje nierozważne zachowanie utraci coś, na czym mu zależy. Czy ta złowieszcza wróżba na sylwestra dotyczy Ciebie?

Ten znak zodiaku będzie mieć najgorszego sylwestra w życiu

Sylwester to ten dzień, w którym chcemy pożegnać troski mijającego roku i pełni nadziei powitać nowy. Dlatego wiele osób, które wierzą w przesądy noworoczne, uważa, że jaki sylwester, taki czeka nas cały nowy rok. To na pewno nie jest dobra wróżba dla przedstawicieli jednego znaku zodiaku. Zgodnie z horoskopem na 31 grudnia osoby, którym patronuje ten znak zodiaku spędzą najgorszego sylwestra w swoim życiu. Prawdopodobnie wskutek swojego nierozważnego postępowania spędzą go w samotności, pogrążone w nieuzasadnionym gniewie. O którym znaku mowa? Horoskop wskazuje, że to Koziorożec znajdzie się pod niekorzystnym wpływem gwiazd.

Horoskop na 31 grudnia dla Koziorożca nie zwiastuje nic dobrego

Osoby spod znaku Koziorożca będą wyjątkowo nerwowe i szybko stracą cierpliwość. Przedstawiciele tego znaku zodiaku dosłownie na własne życzenie zgotują sobie sylwestra jak z koszmarów. 31 grudnia Koziorożec postanowi wygarnąć partnerowi wszystko, co mu na sercu leży. Będzie rozliczać go ze wszystkich błędów, które popełnił w ostatnich miesiącach. W złości Koziorożec nie będzie uważać na słowa i zrani swoją drugą połówkę. Jakby tego było mało, jeśli w porę się nie opanuje, może stracić ukochaną osobę na zawsze i spędzić sylwestra 2022/2023 oraz kolejne miesiące w samotności.

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Koziorożec