Numerologia na 2023 rok

i

Autor: SHUTTERSTOCK Numerologia na 2023 rok

Sekretne znaczenie liczb

To, na którym piętrze mieszkasz ma wielkie znaczenie. W numerologii mówi to o Twoim życiu erotycznym. Namiętność sięgnie zenitu czy frustracja bez rozkoszy?

2023-02-23 11:10

Numerologia to zaraz obok horoskopów najbardziej popularna dziedzina ezoteryki. Już od czasów antycznych ludzie doszukiwali się magicznego znaczenia ukrytego w liczbach. Wierzono, że boski porządek określany za pomocą cyfr i liczb może zdradzić naszą osobowość i być przepowiednią na przyszłość. Dzisiaj, miłośnicy numerologii doszukują się sekretnych znaczeń w liczbach towarzyszących nam w codziennym życiu. Numer mieszkania, piętro, a nawet numer telefonu mogą mieć ogromne znaczenie. Sprawdź, co numer piętra, na którym mieszkasz, mówi o Twoim życiu erotycznym.

Numerologia w życiu codziennym. Co o Twoim życiu erotycznym mówi piętro, na którym mieszkasz? 

Numerologia to jedna z najstarszych dziedzin ezoteryki. Praktykowana była już w czasach antycznych, a jej początki sięgają starożytnego Egiptu, Indii oraz Bliskiego Wschodu. Wierzono, że liczby i matematyka stanowią nie tylko logiczny ład świata, ale także mają swoje ukryte znaczenie. Wróżenie i przepowiadanie przeszłości na podstawie otaczających nas cyfr i liczb uznawano za element nauki. Dzisiaj numerologia, podobnie jak horoskopy, to przede wszystkim forma astrologicznej zabawy. Miłośnicy numerologii doszukują się ukrytego znaczenia w liczbach i cyfrach, które otaczają nas w codziennym życiu. Nie chodzi tu o żadne metafizyczne liczby, a te całkiem przyziemne. W numerologii znaczenie ma między innymi numer mieszkania, piętro, a także numer telefonu czy rozmiar buta. Szczególnie piętro, na którym mieszkasz może w numerologii określać, jak wygląda Twoje życie erotyczne. Sprawdź, co o Twojej seksualności mówi numerologia. 

Zobacz także: Ta liczba z twojej daty urodzenia to przepowiednia przyszłości. Sprawdź, co zgotował co los

Jeżeli mieszkasz na piętrze od 1 do 9 to sprawdź w galerii, co oznaczają te liczby. W przypadku, gdy mieszkasz na parterze przypisana będzie Ci liczba 1. Jeżeli Twoje piętro jest wyżej niż 9 to dawaj poszczególny cyfry i sprawdź swój wynik. 

Zobacz, jaki wpływ na Twoje życie erotyczne ma piętro, na którym mieszkasz.  

Sonda
Interesujesz się numerologią?
kochaj albo rzucaj sprawdzam Lublin
Nasi Partnerzy polecają