W odpowiedzi na hejt napiszę Wam piosenkę

2022-01-21 12:13
Karin Ann
Autor: Materiały prasowe Karin Ann

Okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji, odważna, buntownicza, nie boi się przesuwać granic i eksperymentować – Karin Ann powraca z nowym, bezkompromisowym singlem „looking at ****”.  

Dorastała w konserwatywnym kraju. Jej piosenki, to przede wszystkim mocne, głębokie teksty, będące odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość. Zdrowie psychiczne, seksizm, rasizm, nienawiść, poglądy, religia – to tematy, z którymi mierzymy się na co dzień. W najnowszym utworze postanowiła rozprawić się z hejtem. Piosenka „looking at ****” jest, jak mówi sama wokalistka  – „rodzajem zabawnej, sarkastycznej wiadomości napisanej do ludzi, którzy okazywali jej nienawiść”.

 Najnowszy singiel, który właśnie ma swoją światową premierę, powstał z niezwykle cenionym w branży muzycznej producentem Mattem Schwartzem. Teledysk wyreżyserował Simone Peluso znany ze współpracy z Måneskin i Fedezem (mężem Chiary Ferragni).  Od dziś „looking at ****” posłuchać będzie można na Spotify i Tidal, kanałach społecznościowych Karin Ann oraz w rozgłośniach radiowych.

Pisałam ją w czasie, kiedy dostałam dużo nienawiści i jest to rodzaj zabawnej sarkastycznej wiadomości do ludzi, którzy mnie nienawidzili. Wzniosłam się ponad to, pisząc zabawną piosenkę, która jest opowiedziana w satyryczny sposób poprzez stereotypy, takie jak mężczyźni w średnim wieku, którzy nie mają nic do roboty w życiu, ale nienawidzą nastoletnich dziewczyn - powiedziała Karin Ann o piosence. 

Karin Ann
Autor: Materiały prasowe Karin Ann