Horoskop dzienny. Co cię czeka? [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Co Ci wyjdzie?

Włącz stoper, zatrzymaj w ciemno i dodaj cyfry. Liczba, która Ci wyjdzie będzie przepowiednią na wiosnę 2023. Numerologia zdradzi, czy czeka Cię pech czy szczęście

2023-02-21 4:18

Magiczne znaczenie liczb w naszym codziennym życiu. Numerologia skrywa wiele tajemnic i sekretnych znaczeń ukrytych w liczbach. Część z nich może stanowić wróżbę dla nas samych. Weź udział w naszej numerologicznej zabawie i przekonaj się, co próbuje przekazać Ci wszechświat. Czy czeka Cię szczęśliwa wiosna pełna pozytywnych zdarzeń, a może będziesz mierzył się z problemami, które zdominują Twój świat. Zobacz, co chce Ci przekazać numerologia.

Znaczenie liczb w numerologii. Wywróż sobie szczęście

Numerologia to obok horoskopów najbardziej popularna dziedzina ezoteryka. Jej początki sięgają czasów antycznych, uznaje się, że była znana już w starożytnym Egipcie, Indiach oraz na Bliskim Wschodzie. Dzisiaj numerologia to przede wszystkim zabawa zdradzające ukryte znaczenie liczb. Cyfry otaczają nas na każdym kroku i nawet, jeżeli matematyka to jedynie nasz koszmar z dzieciństwa, to na co dzień mierzymy się cyframi praktycznie wszędzie. Data urodzin, znaczenie godzin numer buta, a nawet numer mieszkania - to wszystko może mieć w numerologii znaczenie. Przygotowaliśmy dla Ciebie zabawę, która pozwoli Ci przepowiedzieć swoją przyszłość. Jedyne czego potrzebujesz, to telefon ze stoperem. Do dzieła, sprawdź, co czeka Cię na wiosnę 2023. 

Zobacz także: Numerologia wieku. To, ile lat skończysz w 2023 roku przepowie Ci przyszłość. Dla jednych to nadzieja lepszego jutra, dla drugich, pech na każdym kroku

Numerologiczna zabawa. Weź telefon i sprawdź, co Cię czeka

Wystarczy, że włączysz stoper w telefonie i zamkniesz oczy. W chwili, która wydawać będzie Ci się najlepsza zastopuj stoper. Podaj do siebie poszczególnie cyfry z wyniku, jaki otrzymasz na stoperze. Dodawaj je, aż uzyskać pojedynczą cyfrę. Sprawdź co Ci wyszło i zobacz poniższe zestawienie. Co zaplanowała dla Ciebie numerologia.

Numerologia: JEDYNKA

Cenisz sobie indywidualizm i poczucie bezpieczeństwa. Na wiosnę ktoś może zaburzyć Twój spokój i sprawić, że wyjdzie spoza swojej strefy komfortu. Na początku będziesz czuć się z tym źle, jednak w konsekwencji Twoje życie może się pozytywnie odmienić. 

Numerologia- DWÓJKA

Brak ostrożności w Twoim postępowaniu sprawi, że narobisz sobie kilku wrogów. Twoja szczerość sprawi, że niektóre osoby poczują się zagrożone w Twojej obecności i będą próbowały Ci zaszkodzić. 

Numerologia - TRÓJKA 

Dasz się ponieść emocjom i zdecydujesz się na rozpoczęcie nowego etapu życia. Wrodzony optymizm sprawi, że z uśmiechem na ustach dasz się porwać nowej przygodzie. To zdecydowanie będzie dobry czas w Twoim życiu. 

Numerologia - CZWÓRKA

Kochasz dyscyplinę i uwielbiasz wszystko planować. Niestety, ktoś bardzo Ci bliski poczuje się przytłoczony Twoim perfekcjonizmem i może próbować uciec od Ciebie. Pozwól sobie na chwilę luzu i wyrzuć kalendarz. 

Numerologia - PIĄTKA

W nadchodzących miesiąc nie będzie potrafił podjąć decyzji. Życie jednak zmusi się do tego. To będzie czas, gdy Twoje życie znajdziesz się na rozdrożu. W zależności od tego, w którą stronę pójdziesz zależeć będzie przyszłość. 

Numerologia - SZÓSTKA

Będziesz czuć przygnębienie i wewnętrzny niepokój. Zadbaj o swoje emocjonalne bezpieczeństwo i nie pozwól, by zżarł Cię stres. To dobry czas, by przetestować techniki medytacji lub zapisać się na jogę. 

Numerologia - SIÓDEMKA

Poczujesz duchowe oczyszczenie i zapragniesz podróżować w głąb siebie. Całą swoją uwagę poświęcisz na samorozwój i skupisz sią na własnych emocjach. Inni mogą nie zrozumieć Twoich potrzeb, jednak zrobisz to, co najlepsze dla Ciebie. 

Numerologia - ÓSEMKA 

To będzie dobry czas pod względem zawodowym. Możliwa jest podwyżka lub awans. Uważaj jednak, bo już niektórzy czają się na Twoje stanowisko i będą chcieć podważać Twoje kompetencje. 

Numerologia - DZIEWIĄTKA

Twoja pewność siebie sprawi, że zostaniesz odebrany jako osoba arogancka. Lepiej przemilczeć pewne kwestie i nie wychylać się przed szereg. 

Sonda
Którą cyfrą w numerologii jesteś?
Wiosna idzie! Pierwsze krokusy już zakwitły w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają