Horoskop dzienny [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

To Twój szczęśliwy dzień

Wyjątkowa data 23.02.2023. Data magicznego lustra. To jest najpotężniejszy dzień w roku

2023-02-23 9:02

Niektóre daty mają w numerologii szczególne znaczenie. Uznawane są za wyjątkowe, to właśnie wtedy wibracja liczb jest najpotężniejsza i niesie ze soną wielką moc. Tak jest między innymi w przypadku dat magicznego lustra, kiedy to poszczególne cyfry zapisane w dacie znajdują się w swoim lustrzanym odbiciu. Według numerologów najsilniejszą datą w 2023 roku jest 23.02.2023. Wypowiedziane w ten dzień modlitwy i życzenia zostaną wysłuchane. W przypadku dat magicznego lustra ważna jest również godzina. O której godzinie 23.02.2023 najlepiej wypowiedzieć swoje życzenie?

23.02.2023 - data magicznego lustra. Co ona oznacza? 

Zgodnie z numerologią wszystkie liczby znajdujące się w naszym otoczeniu mają wielkie znaczenie. Niektóre z nich otaczają nas opieką i dobrą energią, a inne mogą zwiastować pecha i nieszczęście. Szczególne znaczenie w numerologii mają daty, a wśród nich daty magicznego lustra. Są to daty, w których zapis poszczególnych cyfr stanowi swoje idealnie, lustrzane odbicie. Według numerologii 23.02.2023 będzie najpotężniejszą datą w tym roku. Ma ona w sobie wielką energię i pozytywną wibrację liczb. Tego dnia warto skupić swoje myśli na pozytywnych zdarzeniach i swoich marzeniach. Wypowiedziane na głos życzenia i modlitwy zostaną wysłuchane, w wszechświat w dniu 23.02.2023 będzie nam wyjątkowo przychylny. 

Zobacz także: Przepowiednia dla znaków zodiaku na marzec 2023. Ten znak zodiaku zejdzie ze swej ścieżki i rozpocznie nowy etap. Nowy świt nastanie na horyzoncie

Daty w numerologii. Godzina ma znaczenie

W przypadku dat magicznego lustra znaczenie ma również godzina. W przypadku dnia 23.02.2023 jest to godzina 23:23. W tym czasie numerologiczna wibracja liczb będzie najsilniejsza. Uporządkuj swoje myśli i przygotuj życzenia, o które chcesz prosić los. O godzinie 23:23 skup się i całą swoją energią myśl o tym, czego pragniesz. Niech będą to jedynie pozytywne myśli. Nie pozwól, by złe emocje zdominowały Cię, w innym przypadku data magicznego lustra sprawi, że negatywne uczucia Cię zdominują. 

Sonda
Wierzysz w numerologię?
Niezapomniani. Wojna na Ukrainie