małżeństwo zdrada problem konflikt związek

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Związki i miłość

Złowrogie znaki świadczące o tym, że Twój parter nie jest Ci wierny. Prosty test, który może zdemaskować zdradę. Zespół psychoterapeutów o pierwszych symptomach niewierności

2023-05-08 9:08

Zdrada to jedna z najgorszych krzywd jaką można wyrządzić swojemu partnerowi lub partnerce. To cios prosto w samo serce, który niszcz zaufanie i miłość. Niepewność wynikająca z podejrzeń o zdradzę jest wyniszczająca i bardzo stresująca. Psycholodzy podkreślają, że często nie można jasno i klarowanie określić, czy parter nas zdradza, są jednak pewne znaki sugerujące, że coś może być na rzeczy. To symptomy świadczące o zdradzie, które pojawiają się najczęściej.

Jak rozpoznać zdradę? Psychoterapeuci o najczęstszych oznakach niewierności

Zdrada w związku to bolesny temat. Oznacza utratę zaufanie i ogromną krzywdę wobec osoby zdradzanej. Mało który związek potrafi przetrwać skok w bok, a jego skutki mogą ciągnąć się latami. Nie zawsze dowody zdrady są oczywiste, jednak często bywa, że pewne zachowania partnera mogą sugerować, że coś jest na rzeczy. Kobiety widzą zmianę w swoje drugiej połówce i podświadomie przeczuwają, że coś się dzieje, jednak zazwyczaj nie chcą tego zaakceptować. Na stronie psychoterapiacotam.pl gdzie możesz zapisać się na terapię i poszukać pomocy, znajdziesz również listę sygnałów, które mogą świadczyć o zdradzie. Zobacz, jak zachowuje się zdradzający mężczyzna. 

Zobacz także: Psychopaci uwielbiają tę piosenkę. Mogą jej słuchać godzinami. Czy lubią ją też twój znajomy?

Jak rozpoznać zdradę? Te znaki mogą świadczyć o niewierności

Podejrzane wydatki i ochrona swoich finansów

Zdradzający mężczyzna może stawiać większy nacisk na ochronę swoich finansów. Nie będzie chciał, by partnerka wiedziała, na co wydaje pieniądze. Będzie starał się ukryć fakt nadprogramowych i podejrzanych wydatków.

Przestaje mu zależeć

Obojętność i brak zaangażowania jest jednym z pierwszych sygnałów świadczących o tym, że w związku coś się dzieje. Nie zawsze musi to być zdrada, ale fakt, że parter stracił zainteresowanie sugeruje, że coś jest na rzeczy. 

Przestajesz być mu potrzebna

Nagle Twój parter nie chce przebywać w Twoim towarzystwie? Nie zależy mu na wspólnych chwilach i nie potrzebuje Cię wokół. Wchodzi tylko sam, a w domu zamyka się w innym pokoju. Wasze życie seksualne się zmieniło? Facet nie poszukuje bliskości z Tobą? Przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, że ową bliskość ma od kogoś innego. 

Nie rozstaje się z telefonem

Nagle bez powodu, partner zaczyna zabierać swój telefon wszędzie. Chodzi z nom do kuchni i łazienki, a kiedy weźmiesz go ty wpada w panikę? Prowadzi podejrzane rozmowy, a na pytanie z kim rozmawiał nie potrafi udzielić szybkiej odpowiedzi? Być może coś przez Toba ukrywa

Sonda
Wybaczyłabyś zdradę?
Kiermasz ogrodniczy na Wałach Chrobrego w Szczecinie