Żyje w małym domku i jest szczęśliwa. Nie ma kredytu i korzysta z życia. Wnętrza domku robią wrażenie!

i

Autor: YouTube/ @TinyHouseExpedition Żyje w małym domku i jest szczęśliwa. Nie ma kredytu i korzysta z życia. Wnętrza domku robią wrażenie!

Niesamowita historia

Żyje w małym domku i jest szczęśliwa. Nie ma kredytu i korzysta z życia. Wnętrza domku robią wrażenie!

2023-09-14 15:06

Kiedy dzieci Karen dorosły, ona uznała, że nie potrzebuje dużego domu. Sprzedała więc swoje dotychczasowe lokum i przeniosła się do małego, wręcz mikroskopijnego domku. Aż trudno uwierzyć, że w środku zmieściła aż tyle rzeczy. Ten dom o powierzchni 16 m2 kosztował ją mniej niż kawalerka, więc udało jej się kupić dom bez kredytu. Teraz może korzystać z życia w pełni.

Zamieszkała w małym domu. Niesamowite wnętrza mają zaledwie 16 m2

Kiedy dzieci Karen dorosły i wyprowadziły się z domu, kobieta poczuła, że nadszedł najlepszy czas na zmiany. Wtedy też zapragnęła zamieszkać na mniejszym metrażu. W pierwszej kolejności pomyślała o przeprowadzeniu się do kampera. Jednak to miejsce i tak było dla niej zbyt duże. Wtedy podjęła zaskakującą decyzję i zakupiła mały domek. Jego powierzchnia może wydawać się mikroskopijna, bo ma zaledwie 16 metrów kwadratowych. Okazuje się, że Karen doskonale rozplanowała wnętrze swojego domku, gdyż bez problemu zmieściła w nim wszystko, czego potrzebowała. Zmieściła się kuchnia, wydzielone miejsce do spania i relaksu, a także łazienka z prysznicem. W swoim nowym domu zamieszkała ze swoim kotem. Wnętrzami pochwaliła się w filmie na kanale "Tiny House Expedition" na YouTube.

Jest szczęśliwa w swoim małym domku

Karen nie kryje, że w swoim małym domku jest naprawdę szczęśliwa. Ma wszystko, czego potrzebowała i co najważniejsze - nie ma długów. Dom kosztował ją mniej niż kawalerka, dzięki czemu udało się jej go kupić bez kredytu. - Mam mały dom i tańszy czynsz, nie mam już kredytu hipotecznego, pracuję, spłacam rachunki i wychodzę w każdy weekend na karaoke z przyjaciółmi - mówi Karen w filmie opublikowanym na platformie YouTube. Dodała też, że miesięczny czynsz za działkę wynosi 320 funtów. - Mogę wychodzić, robić różne rzeczy, po prostu żyć - wyznała szczęśliwa kobieta. 

Dom Lepperów poszedł pod młotek. Nikt nie chce go kupić

QUIZ. Pamiętasz te bajki z czasów PRL? Tylko prawdziwy mistrz zdobędzie wynik 10/10

Pytanie 1 z 10
Abrakadabra to czary i magia. Sekretem jest przepis na gumisiowy sok! Hokus ...