Wybory 2019. Listy kandydatów do Sejmu, okręg 41: Szczecin, Świnoujście, powiat goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki

2019-09-05 12:58 gk
Wybory
Autor: Grzegorz Kluczyński

Wybory parlamentarne 2019 zbliżają się dużymi krokami. 3 września minął termin zgłaszania list kandydatów na posłów i senatorów przez partie i ugrupowania polityczne. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów do Sejmu i Senatu w poszczególnych okręgach. Sprawdź, kto startuje wyborach 2019 w okręgu nr 41 obejmującego zachodnią część województwa zachodniopomorskiego i obejmującego obszary następujących powiatów: goleniowskiego, gryfickiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego, stargardzkiego oraz Szczecina i Świnoujścia.

Kiedy odbędą się wybory parlamentarne 2019?

Wybory do Sejmu i Senatu, zgodnie z postanowieniem prezydenta Andrzeja Dudy, odbędą się 13 października. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do 21:00. Obywatele uprawnieni do głosowania wybiorą łącznie 460 posłów i 100 senatorów.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 41:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1 NITRAS Sławomir Witold
2 MARCHEWKA Arkadiusz
3 OBRYCKI Norbert Piotr
4 ŁĄCKI Artur Jarosław
5 FILIKS Magdalena
6 NAPIERALSKI Grzegorz Bernard
7 JABŁOŃSKA Elżbieta
8 KALINA Teresa
9 SUCHARZEWSKI Robert
10 ŁEBIŃSKI Wojciech Jan
11 STANKIEWICZ Marek Zdzisław
12 CHOJECKI Zbigniew Jacek
13 SIARKIEWICZ Zygmunt
14 LALAK - SZAWIEL Lidia
15 ANDRYCH Hubert
16 NAPIWODZKA Joanna
17 TOŁOCZKO Wiktor
18 RĘBACZ Piotr
19 DRZEWIŃSKA Wioletta
20 WALCZAK Damian
21 SCHRAMMEK Dorota
22 ZIELINKIEWICZ Elżbieta Barbara
23 SCHNEIDER Maria Renata
24 MISIŁO Piotr Paweł

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1 BEDKA Marcin Grzegorz
2 RZEUSKA Ewa
3 SOSNOWSKA Magdalena
4 SZENDEROWICZ Klaudia
5 PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek
6 WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta
7 KOZŁOWSKA Beata
8 GAPYS Dariusz Andrzej
9 MATUSIAK Piotr
10 OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz
11 KORUS Przemysław
12 MYŚLIWIEC Piotr Jan
13 OLECH Dariusz
14 SŁODOWICZ Konrad Waldemar
15 BĘTKOWSKI Jakub Andrzej
16 RAWDANOWICZ Beata Katarzyna
17 POSTÓŁ Tomasz
18 SINIECKI Marcin
19 GAWROŃSKA Anna Kazimiera
20 LEWANDOWSKI Józef Romuald
21 FIGAS Małgorzata Zofia
22 PAROBIEC Mieczysław
23 PLUTA Natalia
24 GŁADKOW Jan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 RZEPA Jarosław Michał
2 SŁOMSKI Piotr
3 KUSY-KŁOS Anna Katarzyna
4 KULINICZ Tomasz Teodor
5 BODNAR Stanisława
6 MAREK Paweł
7 NOWAK Damiana
8 WAWRZYNIAK Waldemar Marek
9 GIBAS Anna
10 JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt
11 DEMKOWSKA Magdalena Joanna
12 ŻUK Jarosław Tomasz
13 CHUDZIK Joanna
14 DURKA Andrzej Zdzisław
15 KALINOWSKA Dorota Urszula
16 PAJOR-KUBICKI Remigiusz
17 GLIŃSKA Anna Katarzyna
18 LIWAK Jacek
19 JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna
20 JASIEWICZ Eugeniusz
21 KOREK Renata Teresa
22 TOSZEK Bartłomiej Henryk
23 CHRAŁOWICZ Adam Wacław
24 KUSTOSZ Olgierd

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 GRÓBARCZYK Marek Józef
2 DOBRZYŃSKI Leszek
3 SZAŁABAWKA Artur Lesław
4 JACH Michał
5 BIERNAT Stefania Elżbieta
6 ZAREMBA Krzysztof Piotr
7 MUCHA Rafał Marek
8 DRZAZGA Kazimierz
9 LITWIŃSKI Arkadiusz
10 POSOBKIEWICZ Marek
11 SZELĄŻEK Andrzej
12 KUŹMIŃSKA Monika
13 ŁYJAK Justyna
14 ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena
15 MATECKI Dariusz Piotr
16 BOGUCKI Zbigniew
17 BRZOZOWSKA Maria Romualda
18 PAWLAK Anna
19 TOBOŁA Jolanta Barbara
20 KAMIŃSKI Michał
21 DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina
22 STÓJ Agnieszka Janina
23 KURZAWA Agnieszka
24 KOPEĆ Maciej Stanisław

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1 WIECZOREK Dariusz Krzysztof
2 CZARNECKI Arkadiusz Paweł
3 BEDNARSKI Sebastian Waldemar
4 KOTULA Katarzyna Agata
5 KRYSTEK Dawid Wojciech
6 CHRISTOWA Czesława
7 DŁUGOBORSKI Wojciech
8 KOSNO Katarzyna
9 PAKULSKI Cezary Piotr
10 GMACHOWSKA Jagoda Maria
11 SY Amadou
12 LESZCZYŃSKA Danuta
13 ARBAROS Wiktoria Maria
14 PIOTROWSKA Małgorzata
15 SZYMAŃSKA Teresa Elżbieta
16 MAĆKOWIAK Jerzy Daniel
17 MALISZ Zofia Anna
18 MAŚLANA Dorota
19 SERAFINOWICZ Maria Magdalena
20 KOCHAN Tymoteusz Jakub
21 KORDZIELEWSKI Sasza Radosław
22 KOSTUŚ Natalia Agata
23 SOBOLEWSKI Piotr
24 AGATOWSKA Joanna Monika