Wybory parlamentarne

i

Autor: Getty Images

Wybory 2019: Kim jest Małgorzata Barbara Prokop-Paczkowska, "jedynka" Lewicy w koszalińskim okręgu 40?

2019-10-10 8:06

Małgorzata Prokop-Paczkowska jest numerem jeden na liście kandydatów Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej do sejmu w wyborach parlamentarnych 2019. Kim jest i co łączy ją z ziemią koszalińską?

Wybory 2019: jedynka na liście lewicy w Koszalinie 

Małgorzata Prokop-Paczkowska urodziła się 27 sierpnia 1960 Jest członkiem partii Wiosna.

Sama o sobie pisze: Pedagożka, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, dziennikarka, prezenterka, polityczka. Reżyserka programów artystycznych, widowisk filmowych, filmów telewizyjnych. Zrealizowała informacje i felietony emitowane w Pegazie, Panoramie, Wiadomościach, Teleexpresie, Kronice szczecińskiej i na antenie TVP Polonia. Za propagowanie muzyki klasycznej została wyróżniona Medalem Mozarta. Organizatorka debat, szkoleń i konferencji prasowych, Współorganizatorka protestów na rzecz świeckiego państwa, praw kobiet, w obronie sądów, edukacji. Koordynatorka regionalna.

Wybory 2019 w Zachodniopomorskim

Dlaczego współpracuje z Robertem Biedroniem? Działam z Robertem Bieroniem, ponieważ łączą nas wspólne idee, wartości i poglądy. Tak jak jemu, jest mi bliska afirmacja różnorodności i wielokulturowości świata. Podziwiam jego odwagę i wytrwałość w działaniach na rzecz Polski nowoczesnej, otwartej i postępowej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany