AWARIA w Tarnowie. Ulica Bema ZAMKNIĘTA. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Tarnów. Ulica Bema ZAMKNIĘTA. Do kiedy potrwają utrudnienia?
Autor: Alexander Grishin/cc0/pixabay Na ulicy Bema wodociągi prowadzą prace związane z usuwaniem awarii.

W centrum Tarnowa trwa usuwanie awarii głównego ciągu kanałowego. Z tego powodu ulica Bema na odcinku od Urszulańskiej do Limanowskiego została zamknięta. Dla autobusów korzystających z tej trasy wyznaczono objazdy, a trzy przystanki tymczasowo wyłączono z użytkowania. Utrudnienia potrwają do wieczora. Prace prawdopodobnie skończą się dopiero około godz. 20.00.

Awaria sieci wodociągowej w Tarnowie

We wtorek, 12 stycznia kierowcy przejeżdżający przez centrum Tarnowa muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W związku z usuwaniem awarii głównego ciągu kanałowego ulica Bema została zamknięta na odcinku od Urszulańskiej do Limanowskiego. Usuwanie awarii potrwa do wieczora, prace mają zakończyć się dopiero około godz. 20.00. 

ZOBACZ: Ponad 450 tysięcy mieszkańców w Tarnowie? Według Google to jedno z największych miast w Polsce

Z powodu zamknięcia ulicy Bema tymczasowo wyłączone z użytkowania zostały trzy przystanki autobusowe: Bema–Szkoła, Bema–Targowa, Lwowska–Szeroka. Cztery linie autobusowe (2, 9, 12, 30) muszą kursować trasą objazdową: Narutowicza, Konarskiego, Dąbrowskiego, Kołłątaja i Drzewną do ul. Lwowskiej. Na tej trasie będą obowiązywały przystanki: Narutowicza – Wodna i przygotowany na czas prac, tymczasowy przystanek Dąbrowskiego – Gumniska (obok ALMY).

PRZECZYTAJ: Kilka osób żyje dzięki panu Piotrowi. Teraz jego żona i córeczki potrzebują pomocy

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Dyskoteka w kościele w Warszawie. Karnawał w świątyni w czasie epidemii