Biała Niżna. Ksiądz ZAKAŻONY koronawirusem! Kościół ZAMKNIĘTY do odwołania

Biała Niżna. Ksiądz ZAKAŻONY koronawirusem! Kościół ZAMKNIĘTY do odwołania
Autor: Jerzy Opioła/CC BY-SA 4.0/wikipedia W Białej Niżnej potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednego z kapłanów.

U jednego z księży pracujących w parafii Matki Bożej Różańcowej w Białej Niżnej (gm. Grybów) potwierdzono zakażenie koronawirusem. Z tego powodu do odwołania pozostaje zamknięty kościół parafialny w tej miejscowości. Pozostali kapłani przebywają na plebani na samoizolacji. Duchowni poprosili wiernych o wsparcie i zrozumienie w tej trudnej sytuacji.

Koronawirus zaatakował w kolejnej parafii należącej do diecezji tarnowskiej! Tym razem zakażenie potwierdzono u księdza z parafii Marki Bożej Różańcowej w Białej Niżnej (gm. Grybów). Z tego powodu miejscowy kościół został zamknięty do odwołania. Pozostali kapłani przebywają na samoizolacji. Poprosili oni wiernych o wsparcie w tej trudnej sytuacji oraz zapewnili, że zamówione intencje mszalne zostaną odprawione w kaplicy na plebani. 

- Z powodu wykrycia Covid 19 u jednego z kapłanów, z bólem serca podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszego kościoła parafialnego, od dziś t, 19 października. Odwołujemy Nabożeństwa Różańcowe i Msze święte. Zostajemy na samoizolacji na Plebanii. Intencje Mszy świętych będą odprawiane w planowanych dniach i godzinach, w kaplicy na plebanii. Prosimy o modlitwę i o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, i próby naszej wiary. Z pamięcią w modlitwie i kapłańskim Błogosławieństwem; Ks. Tadeusz i Ks. Piotr, Wasi duszpasterze. Jezus ufamy Tobie, Matko Boża Różańcowa czuwaj nad nami wszystkimi - napisali w mediach społecznościowych księża z parafii w Białej Niżnej.

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Wspominamy NAJLEPSZE TEKSTY BOCZKA