Bochnia. Pracownik starostwa zakażony koronawirusem! Dziesięć osób na kwarantannie

2020-09-25 11:57 Adrian Teliszewski
Bochnia. Pracownik starostwa zakażony koronawirusem! Dziesięć osób na kwarantannie
Autor: fernando zhiminaicela/cc0/pixabay Realizacja spraw w Wydziale Geodezji i Kartografii może ulec wydłużeniu.

Jeden z urzędników Starostwa Powiatowego w Bochni jest zarażony koronawirusem. Z tego powodu dziesięciu innych pracowników Wydziału Geodezji i Kartografii trafiło na kwarantannę. Starostwo poinformowało, że realizacja spraw w tym wydziale może ulec wydłużeniu ze względu na braki kadrowe.

Wczoraj (24 września) potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednego z urzędników Starostwa Powiatowego w Bochni. Zarazić mogło się od niego kolejnych dziesięciu pracowników Wydziału Geodezji i Kartografii, stąd zostali oni objęci kwarantanną. Ta sytuacja ma wpływ na funkcjonowanie wydziału, starostwo zapowiedziało, że realizacja spraw w tej jednostce może ulec opóźnieniu ze względu na braki kadrowe. Mieszkańcy powiatu przed wizytą w Wydziale Geodezji i Kartografii muszą zgłosić ten fakt telefonicznie. Informacji na temat prowadzonych postępowań administracyjnych urzędnicy udzielają również telefonicznie, mailowo, lub przez ePUAP.

- W związku z ujawnionym wczoraj przypadkiem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u urzędnika Starostwa Powiatowego w Bochni oraz skierowaniem 10 pracowników na kwarantannę zmianie ulegnie działalność Wydziału Geodezji i Kartografii. W dniu dzisiejszym będzie przyjmował klientów dopiero od godz.: 11:00. Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywa się pod numerem nr tel. 014 6153733, poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap. Umawianie na wizyty odbywa się telefonicznie pod następującymi numerami:

  • geodeci - nr tel. 014 6153736
  • projektanci - nr tel. 014 6153735
  • pozostałe sprawy geodezyjne - nr tel. 014 6153733

W związku z ograniczoną liczbą pracowników informujemy, iż terminy realizacji spraw przez Wydział Geodezji i Kartografii mogą ulec wydłużeniu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy - brzmi dzisiejszy (25 września) komunikat starostwa powiatowego w Bochni.

Profesor Włodzimierz Gut: Mamy trzecią falę koronawirusa [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.