Młodzież Wszechpolska chce bronić bazyliki przez kobietami! "Sprzeciw wobec feministycznego motłochu"

Młodzież Wszechpolska chcą bronić bazyliki przez kobietami! Sprzeciw wobec feministycznego motłochu
Autor: Grzegorz80/CC BY-SA 4.0/wikipedia Organizatorzy obrony nie chcą dopuścić do ewentualnej profanacji świątyni.

W odpowiedzi na Strajki Kobiet, Młodzież Wszechpolska z Nowego Sącza chce zorganizować dzisiaj (27 października) manifestację pod nazwą: "Bronimy bazyliki w Limanowej". Zdaniem organizatorów ich inicjatywa ma "pokazać sprzeciw wobec feministycznego motłochu, niszczącego wszystko co spotka na swojej drodze" oraz przeciwdziałać "niszczeniu świętości i własności prywatnej".

Pod Bazyliką Matki Bożej Bolesnej w Limanowej ma się dzisiaj (27 października) o godz. 17.00 odbyć demonstracja zorganizowana przez Młodzież Wszechpolską z Nowego Sącza. Organizatorzy, którzy nazwali siebie "polskimi nacjonalistami, patriotami, konserwatystami, katolikami i normalnymi obywatelami" chcą bronić świątyni przed "feministycznym motłochem, niszczącym wszystko co spotka na swojej drodze".  Na ten moment swój udział w demonstracji zgłosiło już ponad trzysta osób. Pod bazyliką ma zostać odmówiony różaniec w intencji "narodu, państwa i dzieci nienarodzonych".

- Jako polscy nacjonaliści, patrioci, konserwatyści, katolicy i normalni obywatele, dla których wartości cywilizacji europejskiej są drogie, chcemy pokazać nasz sprzeciw wobec feministycznego motłochu, niszczącego wszystko co spotka na swojej drodze. Nie zgadzamy się na niszczenie naszych świętości oraz własności prywatnej. Jako że jest to spontanicznie zgromadzenie, każdy za siebie, indywidualnie odpowiada że środki bezpieczeństwa sanitarnego tj. maseczki, dystans między osobami itd. Zbieramy się tam w celach modlitwy różańcowej za naród, państwo i dzieci nienarodzone - napisali na FB organizatorzy obrony bazyliki w Limanowej.

Skandaliczne słowa księdza z Wrocławia: Przeproście mamy, że was nie wydrapały!