Ciężarówka wylądowała na boku! GROŹNY incydent w Trzycierzu [ZDJĘCIA]

Czasowo zablokowany jeden pas jezdni i wysypany na pobocze ładunek przewożony przez ciężarówkę, to efekty incydentu, do którego doszło wczoraj (28 października) w Trzycierzu (gm. Korzenna). Na szczęście żadna z dwóch poruszających się pojazdem osób nie ucierpiała wskutek jego przewrócenia się na przydrożne bariery, podczas pokonywania łuku.

Do incydentu w Trzycierzu (gm. Korzenna) doszło w środę (28 października) około godz. 8.15. Samochód ciężarowy z naczepą, którym poruszały się dwie osoby podczas pokonywania łuku przewrócił się bokiem na przydrożne bariery. Z naczepy na pobocze wysypał się przewożony przez ciężarówkę granulat cementowy. Na szczęście kierowca i jego pasażer byli w stanie o własnych siłach opuścić pojazd. Po udzieleniu im pomocy przez zespół karetki pogotowia ratunkowego pozostali oni na miejscu zdarzenia. 

Na czas działań służb jeden pas jezdni został zablokowany. Strażacy musieli zneutralizować olej hydrauliczny, który wyciekł z ciężarówki. Ich działania trwały niespełna godzinę. Wysypany z naczepy na pobocze granulat cementowy zostanie uprzątnięty przez prywatną firmę. 

Mocne słowa na strajku kobiet w Nowym Sączu