Horror na drodze!

Czchów. Wypadek z udziałem busa, furgonetki i ciężarówki. Nie żyją dwie osoby

2023-02-13 8:47

Tragiczny wypadek w Czchowie. Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia dwóch busów i samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 75. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 13 lutego około godz. 6.00. Trasa w miejscu wypadku jest zablokowana w obydwu kierunkach.

Czchów. Wypadek na DK 75. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek w Czchowie miał miejsce w poniedziałek, 13 lutego około godz. 6.00 rano. Rzecznik małopolskiej straży pożarnej Hubert Ciepły przekazał, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa busy przewożące pracowników i ciężarówka. - Na razie trudno mówić o przyczynach i przebiegu wypadku. Będzie to ustalać policja pod nadzorem prokuratora - powiedział strażak dodając, że na miejscu pracuje osiem zastępów straży pożarnej.

- Około godz. 6:20 otrzymaliśmy informację, że na DK nr 75 w Czchowie ( powiat brzeski ) doszło do zderzenia 3 pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bus w którym kierowca wiózł 7 pasażerów zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z furgonetką - samochodem dostawczym ( 1 kierujący ). Na busa wiozącego pasażerów najechała (jadąca w tym samym kierunku) ciężarówka. W wyniku zderzenia zginęło 2 pasażerów busa. Do szpitala trafiło pozostałych 6 osób oraz kierujący drugim furgonetką. Droga całkowicie zablokowana – tak może być jeszcze przez kilka godzin a policjanci kierują pojazdy na objazdy - przekazał mł. asp. Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Droga krajowa nr 75 jest zablokowana w obydwu kierunkach. Policja kieruje samochody na objazdy drogami lokalnymi przez Tworkową, Iwkową i Łęki.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.