CZOŁOWE ZDERZENIE w Stadłach. Kierowca pijany, dwie osoby w stanie ciężkim! [ZDJĘCIA]

2020-05-24 13:34 AT

Minionej nocy (23/24 maja) dwa ople astra zderzyły się czołowo w miejscowości Stadła (gm. Podegrodzie). Jeden z kierowców, który uczestniczył w wypadku wsiadł za kółko po alkoholu i to on jest odpowiedzialny za ten dramat. Niestety nie obeszło się bez poszkodowanych. Dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala.

Do czołowego zderzenia dwóch opli astra w miejscowości Stadła (gm. Podegrodzie) doszło minionej nocy (23/24 maja) tuż przed godz. 3.00. Na miejscu strażacy zastali zniszczone pojazdy, blokujące oba pasy ruchu. Jeden z uczestników wypadku nie był w stanie o własnych siłach opuścić maszyny. 

Z informacji portalu sadeczanin.info wynika, że jeden z kierowców - mieszkaniec powiatu limanowskiego wsiadł za kółko po alkoholu i przekroczył dozwoloną prędkość. To on miał uderzyć w przydrożną barierę, tym samym uniemożliwiając kierowcy drugiego z pojazdów uniknięcie zderzenia. Policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Mężczyznę czeka również odpowiedzialność karna.

W zdarzeniu ucierpieli przede wszystkim pasażerowie samochodu kierowanego przez mieszkańca gminy Łącko. To oni w stanie ciężkim trafili do szpitala. Według ustaleń portalu sadeczanin.info, jeden z nich ma liczne złamania.

PRZECZYTAJ: Były sołtys Poręby Spytkowskiej przyjął święcenia! Niedługo zostanie księdzem

PRZECZYTAJ: Próba samobójcza w Małopolsce. Mężczyzna GROZIŁ wysadzeniem domu!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Strażak złapał rabusia