Doprowadziła do groźnego dachowania auta w Lipiu! W środku były malutkie dzieci

i

Autor: PSP Nowy Sącz Pojazdem marki Volvo poruszała się kierująca oraz dzieci w wieku: 2 i 6 lat.

Doprowadziła do groźnego dachowania auta w Lipiu! W środku były malutkie dzieci [ZDJĘCIA]

2022-06-03 9:27

Groźne dachowanie na Sądecczyźnie! W czwartek (2 czerwca) w miejscowości Lipie (powiat nowosądecki) volvo, którym poruszały się trzy osoby przewróciło się i wylądowało w pozycji kołami do góry. Oprócz kierującej, w pojeździe były dzieci w wieku: 2 i 6 lat. Jeden z maluchów musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Groźne dachowanie w Lipiu. Kobieta wiozła dwójkę dzieci

W czwartek (2 czerwca) w miejscowości Lipie (powiat nowosądecki) dachowało osobowe volvo, którym poruszała się kobieta oraz dwójka dzieci w wieku 2 i 6 lat. W zdarzeniu nie uczestniczył żaden inny pojazd. Pasażerowie osobówki zdołali o własnych siłach wyjść z uszkodzonego wozu, jednak maluchy potrzebowały pomocy medycznej. Jedno z dzieci poniosło lżejsze obrażenia i w tym przypadku wystarczyła interwencja strażaków. Niestety drugie z dzieci musiało zostać przetransportowane do szpitala

Samochód znajdował się w rowie na dachu, a przód pojazdu wystawał częściowo na jezdnię. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym wahadłowo. Postępowanie w sprawie dachowania wszczęła policja. Wyjaśni ono, w jakich okolicznościach doszło do incydentu. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia. 

PRZECZYTAJ: "Tatuś roku" zabrał rodzinę na wycieczkę do zoo. Narobił wstydu w Dzień Dziecka

ZOBACZ: Tragedia w Tarnowie. Ukrainiec zabił 7-letniego synka. Sąd wydał kluczową decyzję

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Katastrofa lotnicza w Rębielicach Królewskich. Rozbiła się awionetka, dwie osoby nie żyją