Dramat pod Nowym Sączem. Zwłoki kobiety wyłowione z przydomowego basenu

i

Autor: Engin_Akyurt/cc0/pixabay Śledczy wstępnie wykluczyli, by śmierć 78-letniej kobiety wynikała z działania innych osób / zdjęcie ilustracyjne.

Policja wyjaśnia okoliczności zgonu

Dramat pod Nowym Sączem. Zwłoki kobiety wyłowione z przydomowego basenu

2022-09-08 10:52

W środę, 7 września w Żeleźnikowej Małej pod Nowym Sączem ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety. Jak przekazała nam kom. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji, ciało znajdowało się w przydomowym basenie. Śledczy wyjaśniają okoliczności zgonu seniorki. Wstępnie wykluczyli oni, by do tragedii przyczyniły się inne osoby.

Dramat pod Nowym Sączem. Zwłoki kobiety znalezione w basenie

W środę, 7 września około godz. 11.50 w miejscowości Żeleźnikowa Mała (gmina Nawojowa) pod Nowym Sączem doszło do makabrycznego odkrycia. W przydomowym basenie, znajdującym się na jednej z prywatnych posesji ujawniono ciało 78-letniej kobiety. Zwłoki zostały wyłowione z basenu, jednak ze względu na stwierdzenie zgonu odstąpiono od akcji reanimacyjnej. 

Na miejscu pojawili się śledczy, którzy wykonywali czynności niezbędne do ustalenia okoliczności śmierci seniorki.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Kuriozalny problem z wypłatą dodatku węglowego. Z jednego adresu wpłynęły 24 wnioski

Adrian S. wspólnie z żoną zabili jej aktualnego partnera. Do zbrodni doszło przy ul. Chełmońskiego

Wstępne ustalenia policji w sprawie śmierci 78-latki

Jak przekazała nam kom. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji, prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała 78-latka i poddaniu go autopsji. Dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok będzie można z całą pewnością stwierdzić, z jakiego powodu zmarła kobieta. Wstępnie śledczy wykluczyli jednak, by do zgonu przyczyniły się osoby trzecie.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?