Dwóch młodych mężczyzn nie żyje. Auto dachowało. Tragiczny wypadek w Zagórzanach

i

Autor: KPP Gorlice W wypadku zginęli dwaj obywatele Mołdawii w wieku 21 i 24 lat.

Tragedia na drodze

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje. Auto dachowało. Tragiczny wypadek w Zagórzanach

2022-11-09 6:58

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek (8.11) po godz. 23 w Zagórzanach w pobliżu Gorlic (woj. małopolskie). Dwóch młodych mężczyzn zginęło po dachowaniu volkswagena.

We wtorek w wieczorem w Zagórzanach (powiat gorlicki) doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Auto marki volkswagen dachowało, zginęły dwie osoby. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb po godz. 23. – Tak, mogę potwierdzić, że doszło do dachowania samochodu. Auto marki Volkswagen jest w fatalnym stanie. Dwie osoby nie żyją. Trudno teraz cokolwiek powiedzieć o okolicznościach tego zdarzenia. Na miejscu są służby, które wyjaśniają przyczyny – powiedział portalowi "DTS24" oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Lokalny portal "Halo Gorlice" podał, że młodzi mężczyźni zginęli na miejscu. Okoliczności tego tragicznego wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje. Auto dachowało. Tragiczny wypadek w Zagórzanach

i

Autor: KPP Gorlice Samochód zjechał do przydrożnego rowu, a następnie po odbiciu od nasypu i pnia drzewa koziołkował i przewrócił się na dach.
Sonda
Czy wyższe mandaty poprawią bezpieczeństwo na drogach?
Kompletnie pijany rowerzysta zabił kobietę. Tragiczny wypadek w Zielonej Górze
Listen to "Ceny paliwa znów szaleją! Dlaczego jest tak drogo?" on Spreaker.