Wypadek na Sądecczyźnie

Fatalny błąd kierowcy seata! Nie opanował samochodu i wylądował w rowie

2022-09-06 8:03

W Łyczance (powiat nowosądecki) samochód osobowy wypadł z jezdni i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżował wyłącznie kierowca. Był on w stanie samodzielnie opuścić uszkodzoną maszynę, jednak wymagał pomocy medycznej. Ostatecznie karetka pogotowia ratunkowego przetransportowała go do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Kierowca seata nie opanował pojazdu. Wypadł z drogi do przydrożnego rowu

W poniedziałek, 5 września około godz. 13.10 w Łyczance (powiat nowosądecki) osobowy seat wypadł z jezdni do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżował wyłącznie kierowca, który został poszkodowany. Był on w stanie samodzielnie opuścić przewróconą na prawy bok maszynę, lecz wymagał pomocy medycznej. Udzieliła mu jej załoga karetki pogotowia ratunkowego, jednak ostatecznie podjęto decyzję o transporcie do szpitala. W zdarzeniu nie uczestniczyli inni ludzie. Okoliczności wypadnięcia seata z drogi do przydrożnego rowu wyjaśni policji. Obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna utraty przez kierującego panowania nad osobówką.

Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Koniec hulajnogowego chaosu!? Straż miejska straciła cierpliwość, posypią się kary

Zabójstwo w Krakowie: w zaroślach przy torach kolejowych w pobliżu ulicy Chełmońskiego znaleziono ciało 27- letniego mężczyzny
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?